Uluslararası uzmanlar İzmir Medical Point Hastanesi'nde buluştu

İZMİR Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi uluslararası katılımlı; evlilik, çift ve aile sempozyumuna ev sahipliği yaptı. Dünyaca ünlü Aile Terapisi Uzmanı Prof. Dr. Brian Canfield ve Prof. Dr. Mehmet Sungur gibi isimlerin de konuşmacı olarak yer aldığı sempozyum yoğun ilgi gördü.

Uluslararası uzmanlar İzmir Medical Point Hastanesi'nde buluştu
17 Eylül 2022 - 11:28 - Güncelleme: 17 Eylül 2022 - 11:29

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi uluslararası katılımlı; evlilik, çift ve aile sempozyumuna ev sahipliği yaptı. Evlilik ve Aile Danışmanlığı Derneği, Uluslararası Evlilik ve Aile Danışmanları Derneği ile Medical Point İzmir Hastanesi ve Fonksiyonel Akademi

işbirliği 15-16-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen sempozyumda, aile ve çift terapisinde yeni yaklaşımlar, alanında uzman danışmanlar tarafından masaya yatırıldı. Uluslararası ölçekte böylesine önemli bir sempozyuma ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Medical Point Hastaneler Grubu CEO'su Veysi Kubba, "Bu düzeyde akademisyenlerin bir araya geldiği ve son derece önemli konuların değerlendirildiği sempozyum için emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hastalarımıza en güncel hizmeti sunmak için Medical Point Hastaneler Grubu olarak dünyadaki tıbbi gelişmeleri sürekli takip etmekteyiz. Bu sempozyumlar, toplam sağlık bilgisinin büyümesi açısından son derece önemli rol oynuyor" dedi.

ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ

Sempozyumun son gününde ise Medical Point Hastaneler Grubu bünyesinde sağlık başta olmak üzere birçok alanda eğitim veren ve personel yetkinliğini artırmak için kurulan Fonksiyonel Akademi ile Uluslararası Psikoloji ve Danışmanlık Derneği arasında iş birliği sözleşmesi de imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte uluslararası düzeyde bilgi paylaşımı sağlanacak ve güncel eğitim konuları akademinin kursiyerlerine sunulacak. (DHA)


YORUMLAR

  • 0 Yorum