Reklam

Üç aylık bebeğini öldüresiye dövdü!..

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde çekildiği iddia edilen görüntü sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. 3 aylık bir bebeğin babası tarafından öldüresiye dövüldüğü anlar bir başkası tarafından anbean kaydedilirken, korkunç şiddet annenin olaya müdahale etmesiyle son buluyor. Valilik, kafasında travmaya bağlı yaralanma olan bebeğin hayati tehlikesi bulunduğunu ve babanın gözaltına alındığını duyurdu.

Üç aylık bebeğini öldüresiye dövdü!..
30 Kasım 2021 - 11:40

Gaziantep'te çekildiği öne sürülen ve ülke gündemine bomba gibi düşen bir video, izleyenlerin kanını dondurdu. Şahinbey ilçesinde bir evde kaydedilen görüntülerde, bir babanın kucağındaki 3 aylık bebeğine acımasızca vurduğu görülüyor.

Gaziantep'te yerel bir gazetenin WhatsApp ihbar hattına gelen videoda, bebeğin sürekli ağladığı ve adamın art arda vurduğu anlar yer alıyor. Kan donduran o anlar, anne olduğu iddia edilen kadının odaya girmesiyle son buluyor.

Babanın gözaltına alındığını duyuran Gaziantep Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır. 29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.'nin doktor raporunda kafasında travmaya bağlı yaralanma olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği bildirilmiştir. Olayın şüphelisi Y. G. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve adli süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

"SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR”


Gündem yaratan video sosyal medyada da kısa sürede yayıldı. Kullanıcılar babaya tepki yağdırırken, yetkililerden olayla ilgili harekete geçmesini istedi.

Yorumlardan bazıları şöyle;

Çığlık attım parmaklarımı ısırdım izlerken. Seni kazıklara oturtsunlar...
- O canım bebek seninle aynı yerde olmamalı. Adalet önünde hesap vereceksin, dışarıda aldığın her nefes israf.

Bu adama bildiğiniz ve dünyadaki en vahşi işkence yöntemini uygulayın...
- Bu adamı elime versinler. Senin Allah belanı versin siz yaşamayın inim inim inleyin şerefsiz. Millet çocuk diye yalvarır size çocuk verilmesin alsınlar o çocuğu...


YORUMLAR

  • 0 Yorum