Reklam

Mehmet Ali Erbil; "Bu gece yanında uyumak istiyorum"

Kendisinden 35 yaş küçük şarkıcı Ece Ronay'a attığı mesajlar ifşa olan Mehmet Ali Erbil, telefonunu asistanını kullandığını kendisinin Ece Ronay'a mesaj atmadığını söyledi.

Mehmet Ali Erbil; "Bu gece yanında uyumak istiyorum"
06 Ekim 2021 - 11:16 - Güncelleme: 06 Ekim 2021 - 13:29

Karpuz isimli şarkısıyla ünlenen genç şarkıcı Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa etti. Attığı mesajlar ifşa olan Mehmet Ali Erbil, telefonunu asistanının kullandığını böyle bir mesaj atmadığını söyledi. Yaşanan olaydan dolayı çok sinirli olduğunu belirten Erbil, "Yasal yollarla hakkımı arayacağım" dedi. Söz konusu mesajlarda Erbil, Ronay'a "Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum, Memelerini Tiktok'ta açıp göstermek daha mı saygın" gibi ifadeler kullanıyor."Mesajları ben atmadım, asistanımla irtibatta"

TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil, hakkındaki iddiaları reddetti. Erbil, "Kız bana video çekerek köpek diyor. Olay bundan ibaret. Konuyu yargıya taşıyorum. Mesajla ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine böyle mesajlar atmadım o benim asistanımla irtibat halinde ben değilim."

"Telefonum asistanımın elindeydi"

"Beş kuruş para almadan onun klibinde oynadım. Ben ona kardeşim diyordum. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum, kamuoyu beni biliyor. Benim sözüme mi inanacaklar yoksa bu kıza mı. Bu TikTok'ta göğüslerini açarak para topluyormuş. Senin yanında uyumak istiyorum diye mesaj atmadım. Benim telefonum asistanımın elinde. O da beni defalarca kez uyardı 'Bu kızın beklentisi farklı' diye. Artık mahkemede hesaplaşacağız. Kızım yaşındaki bir kadın bana 'köpek' diyor. Asıl tehdidi o yaptı. Kendi ınstagram'dan bana yazdı sonra klibini söyledi. Ben bu zamana kadar kimsenin klibinde oynamadım. Gençlere destek olmak için oynamıştım."


YORUMLAR

  • 0 Yorum