Reklam

Manas Bulvarı'nda trafiğe kollektör temizliği ayarı

İZMİR Ana Kuşaklama Kanalı kollektöründe yapılacak temizlik, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, 13 Ocak'tan itibaren Manas Bulvarı'nda 3 ayrı noktanın trafik düzeninde değişikliğe gidileceği bildirildi. Trafik düzeninin 3 ay içerisinde normale dönmesi planlandığı belirtildi.

Manas Bulvarı'nda trafiğe kollektör temizliği ayarı
13 Ocak 2022 - 17:12 - Güncelleme: 13 Ocak 2022 - 17:33
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü tarafından İzmir Ana Kuşaklama Kanalı'nda temizlik, bakım ve onarım çalışmalarına başlandı. Bu kapsamda, Fatih Caddesi ile 2821 sokak kavşağından başlanılarak Fatih Caddesi, Manas Bulvarı, Symrna Meydanı, Bayraklı Atıksu Pompa İstasyonu arası temizlik çalışmaları yapılacak. Çalışmalar kapsamında 13 Ocak'tan itibaren trafik düzeninde de değişikliğe gidilecek. Manas Bulvarı'nın 1586/8 sokak hizasında Konak'a gidiş yönü 60 gün süreyle, Manas Bulvarı'nın Haydar Aliyev Caddesi kesişiminde Konak'a gidiş yönünün bir şeridi 30 gün süreyle, Fatih Caddesi'nin Şehitler Caddesi'ne gidiş yönünün bir şeridi ise 10 gün süreyle araç trafiğine kapatılacak.

Temizlik, bakım ve onarım çalışmalarının 3 ay içerisinde tamamlanması ve trafik düzeninin normale dönmesi planlandığı belirtildi.


 

 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum