• Reklam

İzmir Turizm Fuarı yarın açılıyor

İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde 8-10 Aralık tarihlerinde Fuar İzmir'de yapılacak TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi, sektörün önde gelen temsilcilerini 16'ncı kez İzmir'de bir araya getirecek. 8-11 Aralık tarihlerindeki TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı ise doğaseverleri buluşturacak.

İzmir Turizm Fuarı yarın açılıyor
07 Aralık 2022 - 15:54 - Güncelleme: 07 Aralık 2022 - 15:55

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, TÜRSAB desteği, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık ortaklığında düzenlenen 16. TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi, dünyanın dört bir yanından turizm profesyonelleri ve ziyaretçileri ağırlamaya hazırlanıyor. Bu yıl onur konuğu ilin Antalya olduğu yarın açılacak TTI İzmir, ticari ve yatırım fırsatlarının yanı sıra etkinlikleri ve "sağlık turizmi" ile "kruvaziyer turizmi" alanlarıyla da dünya turizm trendlerini Fuar İzmir'de bir araya getirecek. İlk iki gün profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacak fuar, son gün halka açık olacak. TTI İzmir'in tecrübesini arkasına alarak doğaseverlerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla geçen yıl ilk kez düzenlenen TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı ise dört gün boyunca halkın ziyaretine açık olacak.

A ve B hollerinde yapılacak TTI İzmir'de bakanlıklar, valilikler, belediyeler, seyahat acenteleri, tur operatörleri, turizm büroları, oteller ve konaklama tesisleri, havayolları, turizm taşımacılığı, seyahat teknolojileri ve yazılımları gibi birçok kurum ile sektörden katılımcı yer alacak. TTI İzmir gösteriler, sergilerin yanı sıra alanında uzman kişilerin yer aldığı söyleşilerle Türkiye ve dünya turizmine ışık tutacak.

TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı ise karavan park alanında kamp ateşi yakılarak başlatılacak. Fuar boyunca doğa tutkunları için birçok etkinlik düzenlenecek.(DHA)


YORUMLAR

  • 0 Yorum