• Reklam

İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı 49. kez açılıyor

SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında fuarizmir'de 49.'su düzenlenecek. Shoexpo için dünyanın farklı bölge ve ülkelerinden yüzlerce alıcı gelmesi bekleniyor.

İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı 49. kez açılıyor
29 Ağustos 2022 - 14:21 - Güncelleme: 29 Ağustos 2022 - 14:22

Shoexpo - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve Nobel Expo iş birliğinde düzenlenecek. Türkiye'deki ayakkabı üreticilerini aynı çatı altında buluşturmaya devam eden Shoexpo, bu yıl da farklı bölgelerden pek çok firmanın katılımcıları ve sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

EN YENİ KOLEKSİYONLAR SHOEXPO'DA GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Yeni iş anlaşmalarıyla ihracat hedeflerini daha da ileriye taşımayı hedefleyen sektör temsilcileri, yeni koleksiyonlarını ilk defa Shoexpo'da görücüye çıkaracak. Rusya, Almanya, Lübnan, Ürdün, Umman olmak üzere farklı ülkelerden profesyonel alıcılar, fuarı ziyaret edecek. B2B görüşmelerin yapılacağı Shoexpo'da firmalar, talep ettikleri firmalar ile özel olarak görüşme alanlarında iş bağlantıları sağlayacak. Ayakkabı sektörünün kalbinin atacağı fuar, 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında 4 gün boyunca ziyaretçilerine kapılarını açacak. Fuar kapsamında Fırat Karapınar'ın Sentez isimli sergisi de yer alacak.(DHA)


YORUMLAR

  • 0 Yorum