• Reklam

İşadamı Zorlu'dan Altay açıklaması

İzmir'in spor dünyasıyla ismi bütünleşmiş, yatırımlarıyla kente katkı sağlayan duayen işadamı, atadan Altaylı Kemal Zorlu, kulüpte son yaşananlarla ilgili açıklama yaptı.

İşadamı Zorlu'dan Altay açıklaması
15 Ocak 2022 - 15:21
İşadamı Kemal Zorlu'nun kulüp yöneticilerine ve camiaya uyarılarda, önerilerde bulunduğu açıklama şöyle:
Altay Spor Kulübü'nde son günlerde yaşanan olaylar ve bunun neticesinde camiada  ortaya çıkan gerginlik, son derece üzücüdür. Teknik Direktör Mustafa Denizli ile yolların ayrılmasında izlenen yol, ne yazık ki Altaylılık duruşuna yakışmamış, yaşadığımız zor günlerde olması gereken dayanışma ruhunu sekteye uğramıştır.
Bu yasananlar neticesinde hayatını Altay'a adamış bir camia büyüğü olarak siyah beyazlı renklere gönül veren herkesi uyarmak istedim.
Unutulmamalıdır ki Altay kimsenin tapulu mali değil, koca bir camianın asırlık değeridir. Bu nedenle bu sıkıntılı sureci atlatma yolunda herkesin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerekmektedir. Gerilim, kaos ve kavga ortamının şu aşamada  kulübe büyük zarar vercegi açıktır. Herkesi sağduyuya devet ediyorum. Eleştiri ve sitemlerimizi erteleyip, bu aşamada tek vücut olarak Altayımızın, buyuk emeklerle çıktığı süper ligde kalmasını sağlamamız gerektiğini üzerine basa basa ifade ediyorum. Sevgilerimle.

YORUMLAR

  • 0 Yorum