• Reklam

Gaziemir adayı Doğan'dan proje sunumu

Cumhur İttifakı Gaziemir Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, 5 yıllık görevi süresinde yapacağı projelerin sunumunu gerçekleştirdi. Halkının sevdiği, bağrına bastığı bir başkan olmayı gönülden arzu ettiğini ifade eden Doğan, Gaziemir'e hizmet etme arzusuyla yola çıktığını belirterek, ‘Güzel’, ‘Dinamik’, ‘Ulaşılabilir’, ‘Dost’, ‘Güçlü’, ‘Sosyal’, ‘Engelsiz’ ve ‘Mutlu Gaziemir’ olmak üzere sekiz ana başlık altında projelerini anlattı.

Gaziemir adayı Doğan'dan proje sunumu
07 Mart 2024 - 13:37

Gaziemir Svalinn Hotel’de düzenlenen proje tanıtım toplantısına önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, AK Parti İzmir Milletvekili, Mahmut Atilla Kaya, Mehmet Ali Çelebi, önceki dönem AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Cumhur İttifakı üyeleri, meclis üyesi adayları, STK temsilcileri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı. Gaziemir'e hizmet etme arzusuyla yola çıktığını vurgulayan Doğan, ‘’Bu toplantı bana, Gaziemir için tasarladığımız projeleri ve hizmet vizyonumu daha yakından tanıtma fırsatı sunacak. Öncelikle, Gaziemir benim için sadece bir coğrafi konum değil, aynı zamanda kalbimde derin izler bırakan, köklerimin kaynağıdır. Bu semte olan sevgimin, burada yaşayan her bireyin huzur ve refah içinde yaşaması adına beni harekete geçiren en güçlü motivasyon olduğunu tüm samimiyetimle söylemek isterim. Gaziemir'in benzersiz güzellikleri, derin tarihî zenginlikleri ve etkileyici tabiat dokusuyla birlikte, şimdiye kadar yaşattığı kıymetli mirası geleceğe taşımak adına bir vizyonu paylaşma zamanı geldiğini düşünüyor ve bu kapsamlı hedeflere ulaşmak için, siz değerli Gaziemirli hemşehrilerimle birlikte bu yolda yürümeyi amaçlıyorum. Bugün, sizlere sunacağım projelerde önceliğimiz; katılımcılık, şeffaflık, adil bir yönetim anlayışı ve herkesin refah içinde yaşamasını sağlamak olacak. Bu ilçede yaşayan her bireyin taleplerini, önerilerini ve beklentilerini ön planda tutarak, Gaziemir'i daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir kent haline getirmek için ben ve ekibim olanca gücümüzle bu projeleri hazırladık.  Dileğim; sizlerle birlikte bu güzel projeleri hayata geçirmek, güzelim ilçemizi kalkındırmak ve geleceğe daha umutlu bir bakış açısıyla ilerlemek. Bu toplantı sonrasında ve belediye başkanlığı görevim süresince sizlerden gelecek geri bildirimler, benim için çok kıymetli olacak ve projelerimi şekillendirirken bu değerli görüşleri göz önünde bulunduracağım. Hep birlikte, daha güçlü ve daha müreffeh bir Gaziemir için yola çıkıyoruz. Bu heyecan verici sürecin başlangıcında burada olmanızdan memnuniyet duyuyorum. Şimdi, teknik ekip de hazırsa projeleri sizlere daha detaylı bir şekilde anlatmak istiyorum.’’ İfadelerini kullandı

 

Botanik bahçe kuracağız…

Gaziemir’i tüm yönleriyle ele alan projelerini ‘Güzel’, ‘Dinamik’, ‘Ulaşılabilir’, ‘Dost’, ‘Güçlü’, ‘Sosyal’, ‘Engelsiz’ ve ‘Mutlu Gaziemir’ olmak üzere sekiz ana başlık altında gruplara ayırdıklarını ifade eden Gaziemir Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, ‘’’Güzel Gaziemir’ derken, adı üstünde hem güzel hem de yaşayanların içini açan, onlara güzel duygular bırakan çalışmaları hedefledik. Bu doğrultuda ilk proje olarak botanik bahçeden bahsetmek istiyorum. Botanik bahçe görüntülerimiz ekrana gelsin, şöyle bir izleyelim akabinde anlatayım. Botanik Bahçeleri her zaman sevmişimdir ancak bu projeyi tasarlarken bundan 310 yıl önce Gaziemir’de yaşamış eski İngiliz konsolos William Sherard’ın sahibi olduğu ve yaklaşık 12.000 bitkiye ev sahipliği yapan ve kaynaklarda dünyanın 4. Botanik bahçesi olarak geçen botanik bahçeden esinlendiğimi söylemek isterim. Bu doğrultuda Ege Üniversitesince envantere alınan bitkiler, belediyemiz tarafından tesis edilecek botanik bahçede değerli halkımızla buluşacak. Her tarafın çeşit çeşit bitkilerle bezendiği, süs havuzları ve içerisinde ördekler, balıklar barındıran bir alan planlıyoruz. Bu alan içinde bir de Levanten köşkü oluşturarak burayı da belediyemizin restoranı olarak yine misafirlerimizin kullanımına açacak ve gelenlerin hem uygun hem de kaliteli yemekler eşliğinde; ailesiyle, eşiyle, dostuyla keyifli vakit geçirmesine olanak sağlayacağız.’’ dedi.

 

Amfi Tiyatro yapacağız

Güzel Gaziemir için önemsediği bir diğer projenin ise amfi tiyatro projesi olduğunu belirten Doğan, ‘’Amfi tiyatrolar bu topraklarda yaşayan geçmişteki uygarlıkların oldukça kıymetli bir mirası. Biz hem bu mirasa bağlı kalarak hem de ılıman iklim kuşağında olmamızın avantajıyla tiyatrolara, konserlere, kültürel ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapacak böyle bir mekân arzusu içindeyiz. Tıpkı Efes’te olduğu gibi zeytin ağaçlarının içinde konumlandıracağımız bu amfi tiyatro; 3500 kişi kapasiteli olması, şehir merkezine yürüme mesafesinde olması ve içinde otopark barındırması sebebiyle çok fazla ziyaretçi ağırlayacağından emin olduğumuz bir proje.’’ dedi.

110.000 metrekare alan üzerine gölet…

Heyecanla müjdesini vermek istediğim bir diğer proje de Gölet projesi olduğunu vurgulayan Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, ‘’Gaziemir’imizde yeşil alanları artırmak, daha fazla yürüyüş alanı oluşturmak için bu projeye çalıştık. 110.000 metrekare alan üzerine inşa etmeyi planladığımız gölet, içerisinde; kafeterya, seyir terası, gözlem kulesi, bisiklet ve yürüyüş yolları barındıracaktır. Bu bölge tamamen trafiğe kapalı olarak tasarlandı. İçerideki temiz havanın korunması ve alanın gürültüden uzak kalması için misafirlerimiz gölet girişine yapacağımız otoparka araçlarını bırakabilecekler. Bu sayede misafirlerimiz ailesiyle hem harika bir deneyim yaşayacak hem de güvenli bir biçimde piknik yapabilecek. Göletlere doğru kuracağımız iskeleler de yine bu projeyle beraber hayata geçirilecekler arasında.’’ açıklamasında bulundu.

 

Mesire alanları yapılacak…

Gaziemir’in doğusu ve batısının ormanlık alanlardan oluştuğunu ifade eden Doğan, şunları söyledi; ‘’Bu ormanlık alanlarda oluşturacağımız mesire alanları bir yandan doğayla içe içe dinlenme tesisi olarak kullanılırken öte yandan açık havada spor ve oyunlara ev sahipliği yapacak. Gaziemirlilerin sosyalleşmesi için güzel havalarda en çok vakit geçirmek istediği yerler mesire alanlarımız olacak.’’

Nostalji Köyü kurulacak…

Güzel Gaziemir kapsamında geliştirdikleri bir diğer projenin Nostalji Köyü olduğunu duyuran Deniz Doğan, ‘’Buradaki temel amaç, ilçe turizmini geliştirmek ve bir film platosu tadında nostaljik bir köy oluşturmak. Bir yandan organik ürünlerin satılabildiği bir pazar görevi üstlenecek olan bu yerleşim yeri diğer yandan içinde düzenlenecek atölyelerle kültürel mirası gelecek nesillere aktarımda da başarıya ulaşacak. Elbette bu projenin ve bundan önce anlattığım diğer Güzel Gaziemir projelerimizin şüphesiz ki turizmi, dolayısıyla da ekonomiyi hareketlendirmesi güzel bir sonuç olarak karşımıza çıkacak.’’ dedi.

 

e-belediyecilik avantajı beraberinde getirecek

Dijital dönüşüm kapsamında e-belediyecilik, kültürel dönüşüm kapsamında kütüphane, spor dönüşümü kapsamında spor kompleksi projelerinin olduğunu ifade eden Doğan şunları söyledi, ‘’Dinamik Gaziemir kapsamında hayata ilk geçireceğimiz proje e-belediyecilik projesidir. Bu proje, başta online hizmetler olmak üzere bir dizi dijital çözüm sunacak. İlçe sakinlerimiz, evlerinden çıkmadan belediyenin birçok hizmetine kolayca erişim sağlayabilecekler. Bu dijital dönüşümle birlikte; başvuru ve evrak takip işlemleri, vergi ödemeleri gibi birçok hizmet, sadece bir tık uzaklıkta olacak. Ayrıca, vatandaşlarımızın şikâyet ve önerilerini anında iletebilecekleri bir platform da sağlayarak, daha etkin bir iletişim kurmayı amaçlıyoruz. E-Belediye Projesi, sadece vatandaşlarımız için değil, aynı zamanda iş dünyası için de birçok avantajı beraberinde getirecek. İşveren ile iş arayışında olan kimseleri buluşturacak. İşletmeler yine belediyenin sunduğu e-hizmetlerle ilgili başvurularını online olarak gerçekleştirebilecekler. Bu proje, çevre dostu bir proje olup kağıt israfını en aza indirerek doğayı korumamızı sağlayacaktır.’’

Kütüphane Projesi’nde yok yok…

Dinamik Gaziemir kapsamında sizlerle paylaşacağımız bir diğer projenin ise, geleceğimizi aydınlatma ve toplumumuzun kültürel zenginliğine katkıda bulunma hedefi taşıyan, ilçenin kalbinde, birbirinden kıymetli eserlerle dolu Kütüphane Projesi olduğunu duyuran Doğan, ‘’Ücretsiz wifi, ortak ders çalışma alanları, zengin kitap arşiviyle özellikle gençlerimize bir kolaylık sağlamasını amaçladığımız bu mekânda ücretsiz çay ve kahve ikramı planlıyoruz. Kütüphane, sadece kitapların değil, bilginin ve kültürün de bir araya geldiği bir mekandır. Modern ve işlevsel bir yapıda inşa edeceğimiz bu bina, ilçemizi bilgiye, edebiyata ve sanata daha yakından bağlamak, gençlerimizin ve yetişkinlerimizin gelişimine katkıda bulunmak amacını taşıyacaktır.’’

 

Spor Kompleksi Projesi, gençlerimizin potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanıyacak

Dinamik Gaziemir kapsamında üçüncü ve son projesinin spor kompleksi projesinin olduğunu belirten Deniz Doğan, ‘’İlçemizin sağlıklı yaşam ve spor kültürüne katkıda bulunma hedefi taşıyan Spor Kompleksi Projesi, sadece bir spor alanı değil, aynı zamanda toplumumuzun sağlığını ve sosyal bağlarını güçlendirmeyi amaçlamaktadır. İlçemize modern ve donanımlı bir spor kompleksi kazandırmak, gençlerimizi ve tüm vatandaşlarımızı spor yapmaya teşvik etmek temel amacımızdır. Bu kompleks, çok çeşitli spor branşlarına ev sahipliği yapacak ve gençlerimizin potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanıyacak. Ayrıca, her yaş grubundan vatandaşlarımızın düzenli egzersiz yapmalarını teşvik ederek sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyeceğiz. Projenin bir diğer önemli yönü, engelli vatandaşlarımızın da spor faaliyetlerine katılımını sağlamak adına özel olarak tasarlanmış alanlara sahip olmasıdır. Engelli bireylerimiz için erişilebilir spor alanları ve özel eğitim programlarıyla, sporun herkes için erişilebilir olduğunu göstereceğiz.’’ dedi.

 

Doğu çevreyolu projesi

Gaziemir için geliştirdiğimiz yeni yollar projelerinden bahseden Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, ‘’Yeni yollar projelerimiz Doğu ve Batı çevreyolu olmak üzere iki bölümden ve Evka-7 yürüyüş yolundan oluşuyor. Bu projelerden ilki olan Doğu çevreyolunun, Sarnıç bağlantısında havalimanı istikametinde başlayıp İzmir Otokent kavşağına kadar devam etmesini oradan İzmir çevreyoluna bağlanmasını hedefliyoruz. Bu sayede Akçay Caddesi trafik yoğunluğunu ve Optimum AVM önündeki trafik yoğunluğunu büyük oranda trafiği azaltacağına inanıyoruz.’’ dedi.

 

Gaziemir’in batısından geçerek Havalimanı Kavşağına bağlanacak…

Deniz Doğan, Batı Çevreyolu ile de Uzundere Kavşağı ve Evka-7 üzerinden gelen yolun Gaziemir’in batısından geçerek Havalimanı Kavşağına bağlanmasıyla bu yöndeki okul ve hastane trafiği yoğunluğunun rahatlatılmasını amaçladıklarını belirterek, ‘’Tehlikeli ve karanlık bir yol kullanmak zorunda kalmadan güvenli bir şekilde evlerine ulaşım sağlayabilecek. Gaziemir’imizin artan nüfusu ile büyüyüp gelişen Evka-7 bölgesine tek ulaşım yolu araçlarla olduğunu, vatandaşların güvenli yaya ulaşımı sağlanacak.’’ dedi. Evka-7 yürüyüş yolu da bir diğer projesi olacağını söyleyen Doğan, ‘’Bu sayede Evka-7’de oturan vatandaşlarımız tehlikeli ve karanlık bir yol kullanmak zorunda kalmadan güvenli bir şekilde evlerine ulaşım sağlayabilecek ve yürüyüşlerini tamamlayabileceklerdir.’’ dedi.

 

Nostaljik tramvay İzmir’e geliyor.

Ulaşılabilir Gaziemir kapsamında Yeni Alternatifler başlığı altında ele aldıkları projelerinin ilki nostaljik tramvay projesi olduğunu açıklayan Doğan, ‘’Önder Caddesi üzerindeki Gaziemir İzban İstasyonu ile merkez arasında eski güzergâh üzerinde yer alacak olan ve ilçemizin dokusunu güçlendirmeyi, yollarımızı daha keyifli bir hale getirmeyi hedefleyen bu proje, ilçemizin geçmişini günümüze taşıyarak hem nostaljik bir atmosfer sunacak hem de semtimizin estetik bir görüntü kazanmasını sağlayacak. Nostaljik tramvay projesi, tarihi ve kültürel mirasımızı canlandırmak adına oldukça etkili bir yol olacak. Değerli misafirler Nostaljik tramvay olduğu her noktaya inanılmaz bir güzellik ve yaşam sevinci veriyor doğrusu. Hafızalarımızda, Gaziemir’imizle özdeşleşmiş trenimiz yeniden kendi rotasında semt sakinleriyle buluşacak.’’ dedi

 

Yollar çeşitli peyzaj ve çeşitli süslemelerle yürümesi keyifli bir hal alacak

Güvenli bağlantı yolu ile de İZBAN istasyonları ve yerleşim yerleri arasında ki yolların MOBESE kameraları ile izlenen, günün her saati aydınlık ve güvenli yollar olmasını amaçladıklarını ifade eden Gaziemir Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, ‘’Aynı zamanda bu yollar çeşitli peyzaj ve çeşitli süslemelerle yürümesi keyifli bir hal alacak. Dost Gaziemir kapsamında sokak hayvanlarımızın tedavilerini, aşılarını ve bakımlarını yapacağımız hayvan rehabilitasyon merkezimiz sayesinde Gaziemir’imizde sevimli dostlarımızı sahipsiz bırakmayacağız.’’ dedi.

  

Afet farkındalık eğitimleri ve ilk yardım eğitimleri vereceğiz

Güçlü Gaziemir kapsamında hayata geçirecekleri ilk şeyin depremle ilgili çalışmalar olacağını ifade eden Deniz Doğan, ‘’Bildiğiniz gibi ülkemiz bir deprem ülkesi, bu noktada bilinçlenmek her yurttaşın görevi olduğu gibi bu konuda idarecilerin de sorumlulukları var. Bu doğrultuda sorumluluk alarak alanında uzman bir bilim kurulu heyeti kurup, bu heyetin deprem testleri, güçlendirme ve iyileştirme gibi gereken ne varsa yapmalarına imkân sağlayacağımı buradan bildirmek isterim. Bununla beraber güçlü Gaziemir kapsamında başta deprem eğitimi olmak üzere hemşehrilerimize belediye olarak afet farkındalık eğitimleri ve ilk yardım eğitimleri vereceğimizi de söylemek isterim.’’

  

Mahalle Kreşleri Projesi ile aileler çocuklarını güvenle bırakacak…

Sosyal Gaziemir kapsamında, sosyal belediyeciliğin gereği olarak projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Doğan, ‘’Bu projelerden ilki; Gaziemir Devlet Hastanesinin ek binası. Gaziemirlinin sağlık alanında daha iyi hizmet almayı hak ettiğini düşünüyoruz. 

Bu kapsamda Gaziemir Devlet Hastanesinin yanında yer alacak olan ek binamızda poliklinik ve yatan hasta birimleri hizmet verecek. Böylece ana binadaki yoğunluğun dengelenmesini ve dolayısıyla hastanemizden aldığımız hizmetin iyileşmesini sağlayacağız. Sosyal Gaziemir kapsamında ikinci çalışmamız ise mahalle kreşleri projesi olacaktır. Hepimizin en değerli varlıkları olan çocuklarımız için hayata geçirmeyi planladığımız Mahalle Kreşleri Projesi, çocuklarımızın erken yaşlardan itibaren en iyi eğitimi ve bakımı almasını amaçlamaktadır. Bu kreşler, çocuklarımızın evlerine yakın noktalarda kurularak ailelerin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak, çocuklarına daha yakın ve ulaşılabilir bir eğitim ortamı sunacaktır. Ayrıca, Mahalle Kreşleri Projesi, çalışan ailelere yönelik önemli bir destek mekanizması olacaktır. Ebeveynler, çocuklarını işleri nedeniyle gündüzleri güvenli ve nitelikli bir eğitim ortamında bırakarak iş yaşamları ile aile yaşamlarını daha uyumlu bir şekilde sürdürebilecekler.’’ dedi.

 

Yaşlı nüfusunun sağlıklı, mutlu ve aktif bir yaşam sürmesini hedeflenecek

Sosyal Belediyecilik anlayışı doğrultusunda yaşlıları için özel olarak tasarlanacak Yaş Alma Merkezi’nin olacağını ifade eden Doğan, ‘’Bu proje, ilçemizin yaşlı nüfusunun sağlıklı, mutlu ve aktif bir yaşam sürmesini hedefleyerek onlara özel bir topluluk ve hizmet alanı oluşturmayı amaçlamaktadır. Yaş Alma Merkezi, yaşlılarımızın sosyal hayatlarına renk katmak ve onlara destek olmak adına bir dizi avantaj sunacaktır. Bu merkezde, yaşlılarımız kültürel etkinliklere katılabilir, hobilerini geliştirebilir, bir araya gelerek güçlü sosyal bağlar kurabilirler. Ayrıca, merkezimizde sağlık ve rekreasyon aktiviteleri ile ruhsal ve fiziksel sağlıklarını destekleyecek programlar da bulunacaktır. Yaş Alma Merkezi, aynı zamanda aileler için de önemli bir destek noktası olacaktır.’’ dedi.

 

İlçemizdeki kadınları güçlendireceğiz ve onların potansiyellerini en üst düzeye çıkaracağız 

Sosyal Gaziemir Kapsamında Kadın Destek Sistemi ile kadınlarımıza yönelik çeşitli alanlarda destek sağlamayı ve kadınları sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda daha etkin bir rol oynamalarını amaçladıklarını belirten Doğan, ‘’Kadın Destek Sistemi, ilçemizdeki kadınları güçlendirmek ve onların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı bir yaklaşım sunmaktadır. Proje, eğitimden istihdama, psikolojik ve fiziksel sağlıktan sosyal hayata kadar geniş bir yelpazede kadınlarımıza destek olacak bir dizi program ve hizmet içermektedir. Sosyal Gaziemir anlayışımız doğrultusunda geliştirdiğimiz son proje ise;  Meslek öğrenme alanları projemiz. Burada çıkış noktamız bir insanın sıfırdan bir zanaatı alıp o işi ustaca yapabilecek kabiliyete erişmelerini sağlamak. Bu unutulmaya yüz tutmuş zanaatlar da olabilir, halihazırda devam eden güncel meslekler de olabilir. Temel amaç insanların bu kurslar sayesinde meslek sahibi olabilmeleri.’’ dedi.

 

Engelsiz merkezler, engelsiz yollar, engelsiz destek merkezi ve engelsiz web sitesi..

‘’Benim oldukça önemsediğim ve üzerinde durduğum bir konu var ki o da hiçbir insanın bir diğerinden ne farkı olduğu ne de ayrıcalıkları olduğu konusudur.’’ diye sözlerine devam eden Gaziemir Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, ‘’Ve eğer ki bir birey sağlık sebepleriyle başka bir bireyin eriştiği hizmete erişemiyorsa orada büyük haksızlık ve can yakıcı bir ayrım söz konusudur. Biz bu eşitsizliği olabildiğince yok etmek amacıyla Engelsiz Gaziemir adına işler yapmaya soyunduk. Bu kapsamda engelsiz merkezler, engelsiz yollar, engelsiz destek merkezi ve engelsiz web sitesi çalışmalarını hayata geçirip engelli kardeşlerimin yaşamlarını kolaylaştırmak boynumun borcu. Engelsiz taksi ve İzban’da engelsiz tuvalet çalışmaları ise ivedilikle yapacağım çalışmalar arasında.’’ dedi.

 

Mutlu Gaziemir…

Halkının sevdiği, bağrına bastığı bir başkan olmayı gönülden arzu ettiğini ifade eden Doğan, ‘’Bu noktada mutlu bir Gaziemir için yola çıkmadan sıraladığım bu projelere yolda yenilerinin ekleneceğinin müjdesini de vermiş olayım ve son dört projemizle devam edelim. Mutlu Gaziemir kapsamında çatısı güneş paneli ve halı saha olabilecek şekilde tasarlanan kapalı pazar yerleri yapacağız. Böylece bir yandan yenilenebilir enerji kaynaklarından olan güneş enerjisinden faydalanırken, öte yandan sokaklara kurulup günlük yaşantımızı engelleyen Pazar yerlerine veda edip, hava koşullarından daha az etkilenen ve trafiğin aksatılmamasını sağlayan pazarlarımızdan alışverişlerimizi yapacağız. Bir diğer projemiz olan açık ve kapalı düğün salonları projesi sayesinde evlenmek isteyen çiftlerin düğün salonu ihtiyacı belediyemiz tarafından karşılanmış olacak. Bu proje sayesinde Gaziemirli gençlerimizin düğün anıları da Gaziemir’de olacak. Yer verdiğimiz projelerden bir diğeri ise çocuk etkinlik alanları projesi. Bu proje için organik malzemeden oyun parkları ve sağlıklı gelişim için gerekli parkurları semtin çeşitli bölgelerinde hayata geçireceğiz. Bu sayede çocuklar enerjilerini atarken araba yollarında, sokaklarda değil güvenli park alanlarında olacaklar. Mutlu Gaziemir kapsamında son projemiz olan kapalı yüzme havuzu, öncelikle çocuklarımızın ve gençlerimizin yüzme öğrenmesine ve bu konuda kendilerini geliştirmesine imkân sağlayacak. Gaziemir halkımızın yüzmeye ve eğitimine olan ilgisini dört mevsim karşılayacak yüzme havuzumuz ile bir spor dalında daha gençlerimize alan açmayı hedefliyoruz.’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum