• Reklam

Edremit Belediyesi için dalış yapacak

TÜRKİYE Şampiyonası'nda rekor kıran su altı dalış sporcusu Berivan Şevval Toprak Edremit Belediyesi adına yarışacağı bildirildi.

Edremit Belediyesi için dalış yapacak
15 Mart 2023 - 12:46 - Güncelleme: 15 Mart 2023 - 12:47

2022 Serbest Dalış Açık Deniz Derinlik Türkiye Şampiyonası'nda rekor kıran su altı dalış sporcusu Berivan Şevval Toprak, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ı ziyaret etti.  Dalgıç Berivan Şevval Toprak, 07-09 Nisan 2023 tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek olan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) 2023 Serbest Dalış Havuz / Indoor Büyükler Türkiye Şampiyonası, Gençler ve Masterlar Bireysel Türkiye Şampiyonası'nda Edremit'i temsil edecek.
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ziyarette yaptığı konuşmada, "Nisan'da Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından Ankara'da düzenlenecek olan Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası'nda belediyemizi temsil edecek olan, 2022 Serbest Dalış Açık Deniz Derinlik Türkiye Şampiyonası'nda rekor kıran dalgıç Berivan Şevval Toprak ile bir araya geldik. Berivan kızımıza başarılar diliyor, kendisinden gelecek güzel haberlerini bekliyoruz. Sporun her dalına ve başarılı gençlerimize desteğimiz artarak devam edecektir." dedi.(DHA)

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali İhsan Demirkapı
    1 yıl önce
    Tebrik ediyorum Berivan kardeşimizi. Kendisini ve babasını tanıyorum, hanım hanımcık bir kız, başarılarının devamını dilerim.