• Reklam

Doğruer ve Cumhur İttifakı teşkilatları iftarda buluştu

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Cumhur İttifakı teşkilatları ile gönül sofrasında buluştu.

Doğruer ve Cumhur İttifakı teşkilatları iftarda buluştu
14 Mart 2024 - 10:37

Bergama Ilıca Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar programı samimi bir atmosferde gerçekleşti. Birlik ve beraberliğin ön planda tutulduğu programda, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Bergama’nın yeni dönemde kent vizyonunu ve tarihi atılımını birlikte yapacaklarını belirten Doğruer “Biz bugün Cumhur İttifakı olarak toplandık ancak 31 Mart’ta Bergama İttifakı olarak yola devam edeceğiz. Bergama çalışacak, Bakırçay kazanacak.” dedi.

İftar yemeğine Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer’le birlikte; AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin, AK Parti İlçe Kadın Kolları, AK Parti İlçe Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri, Meclis Üyesi Adayları, Cumhur İttifakı Teşkilatı ve Bergamalı vatandaşlar katıldı. 11 ayın Sultanı Ramazan Ayını büyük bir sevinçle karşıladıklarını ifade eden Doğruer, teşkilat ve katılımcı vatandaşların Ramazan Ayını kutladı.

 

 ‘’Szlerin desteği ve katılımı bizim için son derece kıymetlidir’’

 

Tutulan oruçların kabul olması temennisinde bulunan Belediye Başkan Adayı Doğruer, programda yaptığı konuşmada herkesin Ramazan Ayını tebrik etti. Doğruer; "Ramazan ayı, birlik ve beraberlik duygularımızı daha da pekiştirdiğimiz, sevgi ve hoşgörü ile dolu bir zaman dilimidir. Belediye başkan adayı olarak, bu mübarek ayın ilk iftar programında sizlerle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu program, sadece birlikte oruç açmak değil, aynı zamanda birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, dayanışma ruhumuzu canlandırmak adına da önemli bir fırsattır.

Önümüzde seçim süreci gibi önemli bir süreç bulunmaktadır. Demokrasimizin en önemli unsurlarından biri olan seçim sürecinde, sizlerin desteği ve katılımı bizim için son derece kıymetlidir. Bu süreçte, şeffaf, adil ve demokratik bir ortamda hareket ederek, ilçemizin geleceği için en doğru adımları atmaya gayret edeceğiz. Halkımızın beklenti ve taleplerini dikkate alarak, daha yaşanabilir bir ilçe için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çok şükür öyle bir partinin mensuplarıyız ki 22 yıldır ülkemizi eser ve hizmet siyasetiyle donattık. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Milliyetçi Hareket partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey'e, Bergama ve Kınık’ı Kuzey Ege’nin parlayan yıldızı haline getiren Milletvekilimize bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık süreçte hep birlikte daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum." diye konuştu.

Hem Bergama hem de Kınık’taki birlik ve beraberliğin örnek oluşturduğunu ifade eden Doğruer; "Biliyorsunuz önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var. Çok az bir zamanımız kaldı. Daha önceki dönemlerde sizlerin desteği ile hem Bergama hem de Kınık’ta kazandığımız başarılar gibi; Bergama’da da birçok hizmette başarılı bir tarihe imza atacağımıza inanıyorum." diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum