• Reklam

Dikili Adayı Sema Akıncı, "Bu şehri birlikte yöneteceğiz!"

Cumhur İttifakı Dikili Belediye Başkan Adayı Sema Akıncı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Akıncı, her akşam köy ziyaretlerine devam ederken dün Dikili Yenice, Çağlan ve Samanlık mahallelerini ziyaret etti.

Dikili Adayı Sema Akıncı, "Bu şehri birlikte yöneteceğiz!"
27 Şubat 2024 - 10:04 - Güncelleme: 27 Şubat 2024 - 11:01
31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala başkan adayları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dikili Yenice, Çağlan ve Samanlık mahallelerini ziyaret eden Cumhur İttifakı Dikili Belediye Başkan Adayı Sema Akıncı, "Hep birlikte ilçemizi daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz. Dikili, benim için sadece bir belediye başkanlığı görevi değil, aynı zamanda bir aile demektir. Hep birlikte, el ele vererek ilçemizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha kalkınmış bir yer haline getirebiliriz.

Öncelikle, Dikili'nin güzelliklerine ve zenginliklerine birlikte sahip çıkalım. Denizden kumsala, tarihi dokudan kültürel mirasa kadar her köşesinde gurur duyulacak detaylar barındıran bir ilçede yaşıyoruz. Bu mirası korumak ve gelecek nesillere aktarmak için birlikte çalışmalıyız.

İlçemizi daha yaşanabilir kılmak için altyapı projelerinden, yeşil alan düzenlemelerine kadar bir dizi planımız var. Ancak en önemlisi, sizin görüşleriniz ve katılımınızdır. Her birinizin fikrini önemsiyor, ilçemizi birlikte yönetmek adına gerçekleştireceğimiz projelerde sizleri aktif olarak dahil etmek istiyoruz. Sizlerin fikirleri ile projelerimizi hazırladık. Birliğin gücü derken biz yaptık oldu asla demedik, sizlerin düşünceleri talepleri istek ve ihtiyaçlarına göre projeler ürettik.

Eğitimden sağlığa, kültürden spora kadar geniş bir yelpazede projelerimizi hayata geçirecek, ilçemizi daha güçlü bir topluluk haline getireceğiz. Katılımcılık ilkesiyle, herkesin söz sahibi olduğu, şeffaf ve adil bir yönetim anlayışıyla hep beraber ilerleyeceğiz.
En başından itibaren kuru gürültülere kulak asmayacak bir Dikili olduğunu çok iyi biliyorduk. Çünkü biz Dikili’yiz, Dikili’yi çok iyi biliyoruz. Dikilili ne ister, neler istemez, nelerden bıktı, nelere isyan ediyor, her bir noktasına kadar çok iyi bilen bir ekip ve muhteşem projelerle karşınıza çıkıyoruz.

Birbirimize destek olmalı, sorunları birlikte çözmeli ve başarıları birlikte kutlamalıyız. İlçemizin gücü, halkımızın bir araya gelmesiyle ortaya çıkacaktır. Ben Dikililinin kuru kalabalıklara, kuru laflara, sırtını rantçılara yaslayanlara, gücü kimden aldığı belli olmayanlara teslim etmeyeceğini çok iyi biliyorum.

Beraber muhteşem bir hikaye yazacağımıza tüm yüreğimle inanıyorum. Hayalimizdeki büyük başarılara imza atmak için elimizden geleni yapacağımıza inancım tamdır. Dikili’nin kaybedecek bir gününün dahi olmadığını artık tüm halkımızın bildiğini 31 Mart günü Cumhur İttifakı ile yazacağımız hikayeye imza atacaklarına candan inanıyorum.
Bu yolda bana güvenip destek verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim. Söz veriyorum, ilçemizi birlikte yöneteceğiz, çünkü burası hepimizin evi, hepimizin Dikili'si!"

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum