Çocuğun yanında erotik yayın! Anneye gözaltı

  Canlı yayında eteğini kaldırarak izleyici toplayan kadının yanında minik bir çocuğun bulunması İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığını harekete geçirdi. Kadın hakkında gözaltı kararı verildi.

  Çocuğun yanında erotik yayın! Anneye gözaltı
  31 Ocak 2023 - 12:04
  TikTok kullanıcılarının açtığı akılalmaz canlı yayınlar gündemden düşmüyor. Bu kez canlı yayını açan, genç bir anne...
  Bir odada minik çocuğu ile bulunan anne, telefon kamerasını yere sabitleyerek canlı yayına girdi. Çocuğunun ona verdiği dondurmayı yerken eteğini yukarı çeken kadın, frikik pozlarına girdi.  Erotik yayından para kazandı
  Arkada çalan müziğin ritmi ile eteğini kaldırmaya devam eden kadının, canlı yayında sergilediği pozlardan para kazandığı iddia edildi.
  Bir çocuğun alet edildiği pes dedirten görüntüler, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nı harekete geçirdi.
  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, çocuğunun bulunduğu odada müstehcen video kaydı yaparak bunları sosyal medya üzerinden canlı yayın yapan kadını tespit etti.  Hakkında gözaltı kararı verildi
  Tespit edilen söz konusu video kaydı içeriğinin müstehcenlik ve hayasızca hareketler suçları kapsamında kalabileceğini değerlendiren savcılık, kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli hakkında resen soruşturma başlattı. Savcılık, şüphelinin gözaltına alınması için talimat verdi.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum