Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108'inci yılı Bayraklı'da kutlandı

  ÇANAKKALE Deniz Zaferi'nin 108'inci yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü kapsamında İzmir'in Bayraklı ilçesinde Atatürk Anıtı'na törenle çelenk sunuldu. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, buradaki konuşmasında, "Aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi ve fedakar milletimizi; saygı ve minnetle anıyoruz" dedi.

  Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108'inci yılı Bayraklı'da kutlandı
  18 Mart 2023 - 11:58 - Güncelleme: 18 Mart 2023 - 11:59

  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108'inci yıl dönümü nedeniyle Bayraklı Sevgi Yolu'ndaki Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. Törene, İzmir Vali Yardımcısı Gökay Özkan, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, askeri erkan, gaziler, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.  Atatürk Anıtı'na çelenkler bırakıldı.

  Törende konuşan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Çanakkale Zaferi'nin 108'inci yıl dönümünde; bu onurlu savaşta adını tarihe altın harflerle yazdıran Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi, tüm milli mücadele kahramanlarımızı, fedakar milletimizi; saygı ve minnetle anıyoruz" dedi. (DHA)


  YORUMLAR

  • 0 Yorum