• Reklam

Bayraklı Belediyesi'nden ramazanda 12 bin kişiye iftar yemeği

İZMİR'in Bayraklı ilçesinde, belediye tarafından ramazan ayı boyunca 12 bin kişilik iftar yemeği dağıtacağı bildirildi. Evleri tek tek ziyaret edecek olan ekipler, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelere iftarlık menü ulaştıracak.

Bayraklı Belediyesi'nden ramazanda 12 bin kişiye iftar yemeği
23 Mart 2023 - 16:51 - Güncelleme: 23 Mart 2023 - 16:51

İhtiyaç sahibi ailelere desteklerini her alanda sürdüren Bayraklı Belediyesi, ramazan ayında da binlerce aile ile sofrasını paylaşacak. Titizlikle belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere bu kapsamda 12 bin öğün iftar menüsü iletilecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da görevli ekipler, ailelerin kapılarını çalacak ve ramazanın bolluğu, bereketi ilçe sakinleriyle Halil İbrahim sofralarında paylaşılacak. 3 çeşit yemekten oluşacak iftar paketleri, ramazan ayı boyunca binlerce aileye iletilecek. Öte yandan dar gelirli ailelere ayrıca erzak kolileri dağıtılmaya devam edilecek.

DAYANIŞMAMIZ SÜRECEK

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Ramazan dayanışmadır, paylaşmaktır, bolluktur, berekettir. Bayraklı'da büyük bir aileyiz ve bize düşen görev ailemize sahip çıkmaktır. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, lokmalarımızı paylaştığımız Halil İbrahim sofralarımızda tüm yurttaşlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum. Her zaman ve her alanda dayanışmaya, birlik olmaya devam edeceğiz" dedi. (DHA)

YORUMLAR

  • 0 Yorum