Başkan Oran: Çeşme Alaçatı'ya Petekler Park'ı kazandırıyoruz

  İZMİR'in Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, Alaçatı Mahallesi'nde Petekler Park projesine başladıklarını açıkladı.  Oran, "Betonu değil, yeşili arttırarak, meydanlarımızı, parklarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Petekler Parkı şimdiden Çeşmemiz'e hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

  Başkan Oran: Çeşme Alaçatı'ya Petekler Park'ı kazandırıyoruz
  25 Mayıs 2023 - 12:06 - Güncelleme: 25 Mayıs 2023 - 12:07

  Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, içerisinde spor alanları, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, kafe ve yeşil bir izlenimle Alaçatı'ya yeni bir vizyon kazandırmayı hedefledikleri Petekler Park projesine başladıklarını dile getirdi.
  Toplam 4062 metrekare alanda 1 basketbol, 1 voleybol sahası, 1 çocuk oyun grubu, Fitness Sağlıklı Yaşam Seti, Kafeterya ve Büfesi, peyzaj alanları bulunan Petekler Park'ın kısa sürede tamamlanarak Çeşmeliler'in hizmetine açılacağını belirten Oran, "Betonu değil, yeşili arttırarak, meydanlarımızı, parklarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın aileleriyle ve sevdikleriyle nefes alabilecekleri bir yaşam alanını daha Çeşmemiz'e kazandırıyoruz. Şimdiden ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun" diye konuştu.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum