• Reklam

Adalet Bakanı Tunç Kemalpaşa'ya geliyor

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un katılımıyla Kemalpaşa’da adalet sarayı temel atma töreni yapılacağını açıkladı.

Adalet Bakanı Tunç Kemalpaşa'ya geliyor
07 Mart 2024 - 11:45
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, adliye binasının temel atma törenine katılmak üzere Kemalpaşa’ya geliyor. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un katılımı ile adliye binası temel atma töreni gerçekleştireceklerini söyledi.

 Kırkpınar, “Kemalpaşa ilçemizde adliye binası maalesef büyük bir eksiklikti. Daha önce yaptığımız girişimler sonucu adliye binası yapım işi çeşitli nedenlerden dolayı başlamamıştı. Ancak konuya göstermiş olduğumuz hassasiyet ve yaptığımız girişimler sonucu ihalesi gerçekleştirilen adliye binası için temel atma törenimizi gerçekleştiriyoruz. İlçemize yeni adliye binasının yapılmasında katkısı büyük olan Adalet Bakanımız Sn. Yılmaz Tunç’a bütçe görüşmeleri esnasında hem hemşehrilerimiz adına teşekkür etmiş, hem de Sn. Bakanımızı temel atma törenine davet etmiştik. Bu kapsamda hemşerilerimizle bir araya gelecek olan Sn. Bakanımızın da teşrifleri ile 08 Mart Cuma günü temel atma törenimizi gerçekleştirmiş olacağız inşallah” diye konuştu.

Program kapsamında Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, yarın saat 11.00’da eski cezaevinin bulunduğu arsada yapılacak olan Kemalpaşa Adliye Sarayı temel atma törenine katılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum