• Reklam

Taliban Aydın'da bayraklarla tur attı. Büyük tepki çekti

Aydın'da dün onlarca araç, sabah saatlerinde Taliban tarafından kullanılan Tevhid bayrağını açarak konvoy yaptı. Birçok kişinin KPSS sınavında olduğu saatlerde yaşanan olay sosyal medyada gündem oldu.

Türkiye, düzensiz göçle birlikte yurda giren kaçak Afganları konuşmaya devam ederken Aydın'ın merkezinde çekilen görüntüler dikkat çekti.
Dün öğle saatlerinde Aydın'ın en merkezi noktalarından birinde onlarca araç, Taliban tarafından kullanılan Tevhid bayrağını kullanarak konvoy yaptı.Birçok kişinin aylarca çalıştığı KPSS'nin gerçekleştirildiği esnada çekilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu. İhbaret_Aydın isimli Instagram hesabı tarafından paylaşılan görüntüleri çeken kişi, "Eski Tellidede Karakolu yolu üzerinde çektim bu görüntüyü, saat 11:45 sıraları idi. İnsanlar yıllarını vermiş, hazırlanmış sınava girdiler bugün (KPSS). Bu arkadaşlar da son ses müzik, bangır bangır korna çalaraklar, ellerindeki bez parçalarını sallaya sallaya konvoy yapıyordu. İnsanlık olarak ne ara bu hale geldik yahu?" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum