• Reklam

Yansın İstanbul, İsmail Özkan ile Amerika'nın ünlü meydanında

'Yansın İstanbul' isimli tekli çalışmasıyla müzik listeleri ve dijital platformlarda yükselişini sürdüren İsmail Özkan'ın klibi Amerika'nın New York kentinde Times Square Meydanı'ndaki ışıklı tabelada boy gösterdi.

Times Square, New York şehrinde West 42. Cadde'nin Broadway ve Seventh Avenue ile kesiştiği kavşak ve etrafındaki meydandaki ışıklı tanıtım alanı bu kez bir Türk erkek sanatçıya ev sahipliği yapıyor. Spotify’ın New York Times Square’deki meşhur reklam alanlarında global elçi olarak bugüne kadar hep Türk kadın şarkıcıları boy gösterdi.


Times Square Meydanı'nda gösterilen İsmail Özkan'ın klibinde ünlü oyuncu Tamer Levent rol aldı.

Ferdi Tayfur, Hakkı Bulut ve Tarkan'dan sonra uzun süre bir Türk'ün yer almadığı ışıklı tanıtım alınında bu yıl; Sezen Aksu'ya ait 'Yansın İstanbul' şarkısını yorumlayarak büyük çıkış yakalayan, klibiyle ses getiren TRT ses sanatçısı İsmail Özkan yer alıyor.
Tarihinde ilk kez bir TRT ses sanatçısı Amerika'nın ünlü Times Square Meydanı'nda şarkısıyla boy göstendi.Bir önceki hafta İstanbul, bu hafta da müzik hayatına başladığı İzmir'de magazin gazetecileriyle bir araya gelen, vefa duygusuyla Deniz Restoran'da ünlü işadamı Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin evsahipliğinde biraraya gelen İsmail Özkan, Ege'ye ve Türkiye'ye büyük gurur yaşatıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum