• Reklam

Belediye Başkanı, araç kullanırken bira içti

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, aracıyla Antalya’ya tatil yapmaya giderken yol boyunca yanında bulunan kadın arkadaşıyla birlikte alkol içtiği görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

'Sana özel havuz, kimse yok'

Görüntülerde, Ali Konak, yol boyunca yanında bulunan kadın arkadaşı ile alkol içtiği, Antalya’ya geldiğinde ise eğlenceye havuz başında devam ettiği görüldü. Videoda Konak’ın, elinde alkolle havuz başında dans eden kadın arkadaşına “Sana özel havuz, kimse yok” diye seslendiği görülüyor.

Alkol değil gazozmuş
Yeniçağ, görüntülerin ardından Ali Konak’a ulaştı. Konak görüntülerin kendisine ait olduğunu kabul etti ancak araç kullanırken bacaklarının arasına sıkıştırdığı alkol kutusunun kendisine ait olmadığını, alkol yerine gazoz içtiğini ileri sürdü ve şu ifadeleri kullandı:

'2 buçuk sene öncesine ait. Yalan. İçeriği yalan yani. Görüntüdeki benim, evet. Orada ben gazoz içiyorum, yanımdaki arkadaşım da bira içiyor. Antalya’ya insan niye gider. Tatildeydim. Belediye başkanı olmadığım dönemdeki görüntüyü çıkarıyorlar. O dönem partide görevliydim, ilçe yöneticisiydim.'

Video eski dedi ama araçta çalan şarkı yeni
Konak, görüntülerin 2 buçuk sene öncesine ait olduğunu söylese de videoda çalan bir şarkı dikkatlerden kaçmadı.

Konak’ın kadın arkadaşı havuz başında dans ederken, Hadise’nin “Küçük Bir Yol” parçası çalıyordu. Ve bu şarkı 3 Eylül 2020 tarihinde yayınlandı. Yani Konya’nın Yunak ilçesinin AK Parti'li Belediye Başkanı Ali Konak'ın iddia ettiği gibi bu video iki buçuk sene önce değil en fazla 15 ay önce çekildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum