• Reklam

Urla Belediyesi turizmde önemli adım attı

Urla Belediyesi Turizm Enformasyon Ofisi’nin açılışı geniş bir davetli kitlesinin katılımı ile gerçekleşti.

Urla Belediyesi turizmde önemli adım attı
22 Haziran 2022 - 15:02
urizm ofisi, Belediyemiz öncülüğünde tüm paydaşların katkısıyla Urla’yı turizm alanında dünyanın önde gelen cazibe merkezlerinden biri haline getirmeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultuda; ilçemizin güçlü yanlarını oluşturan tarihi, doğası, eko sistemi ve kültürü ön planda tutularak, özgün bir turizm kenti kimliğine vurgu yapılmak suretiyle ülkemizde ve dünyada tanıtılması  sağlanacaktır.

Urla’nın yeşili, doğası, denizi ve tarihi ile çok özel - kadim bir kent olduğunu dile getiren Başkan v. Kaymakam Dayanç, “Urla Belediyesi olarak yerel değerlerimize bağlı kalmak suretiyle, tüm paydaşlarımızla birlikte ele ele vererek, Urla’mızı dünyanın en saygın turizm destinasyonlarından biri haline getirmek istiyoruz, bu anlamda; gastronomi, eko turizm ve kültürel değerlerimiz itici güç oluşturacaktır. Tabi halkımızın misafirperverliği ve hoş görüsünü de unutmamak lazım. Turizm ofisimizin katılımcı – dinamik yapısı ve profesyonel çalışma prensibiyle ilçemiz turizm sektörünün gelişmesi, tanıtımı ve bu anlamda dünya çapında bir marka kent haline gelmesi için ciddi manada katkı sunacağına inanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür eder, hayırlı uğurlu olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum