Torbalı Belediyesi
  • Reklam

Torbalı Belediyesi'nden personeline maaş müjdesi

Yeni asgari ücretin 17 bin 2 TL olarak belirlenmesinin ardından Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, çalışanlarını bir kez daha enflasyona ezdirmedi. Başkan Tekin, açıkladığı yeni maaşla bir kez daha personelinin yanında olduğunu gösterdi.

Torbalı Belediyesi'nden personeline maaş müjdesi
02 Ocak 2024 - 09:13
Torbalı’ya uzun yıllardan sonra belediye bünyesinde sendikalı çalışma özgürlüğünü getiren, her fırsatta personeline sahip çıkıp onların emeğinin karşılığını veren, bir gün bile maaşlarını geciktirmeyen Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, belediye personelinin 2024 yılında alacağı maaşı açıkladı.  Yeni asgari ücretin 17 bin 2 TL olarak belirlenmesinin ardından Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, çalışanlarını bir kez daha enflasyona ezdirmedi. Daha önce ikramiyelerle birlikte en düşük maaş 19 bin lira bandında olan Torbalı Belediyesi’nde maaşlar ikramiyesiz-mesaisiz 25 bin 482 lira oldu. Bu maaşlara ikramiyeler eklendiğinde personelin ortalama maaşı 28 bini geçecek. BAŞKAN TEKİN: HELALİ HOŞ OLSUN
Yılbaşı öncesi zammı personeline sosyal medyadaki paylaşımıyla duyuran Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Yeni yıla, yeni müjdelerle giriyoruz. Torbalı Belediye Ailemizin kıymetli fertleri, işçi arkadaşlarımızın yeni yılda alacakları maaşları, ikramiyeler hariç en düşük 25.482 TL olarak belirlenmiştir. Allah ağız tadıyla harcamayı nasip etsin” notunu düştü. Öte yandan Başkan Tekin, “Hükümet yeni asgari ücreti açıkladı. Personelimizin de kulağı bizim vereceğimiz haberdeydi. Personelimizi, kıymetli ailelerini enflasyonun karşısında ezdiremezdik. En düşük maaşı 25 bin 482 TL yaptık. Yaptığınız görevlere ve unvanlara göre bu kademe kademe yukarı doğru çıkacak. Buna ikramiyeler dahil değil, fazla mesailer dahil değil. Helali hoş olsun” diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum