Reklam

Sokak kedileri ve köpeklerini yiyen kadın!

Geçtiğimiz yıllarda İstanbul Tuzla'da bir köpeği kesmek üzereyken hayvanın çığlıklarına koşan çevredekilerin çok geç olmadan yetiştiği ve yargılanmasının ardından 6 ay tedavi gören Fatma Ç'nin çıktıktan sonra yine aynı alışkanlıklarına devam ettiği ve bu kez kedileri kesip yediği ortaya çıktı.

Sokak kedileri ve köpeklerini yiyen kadın!
22 Kasım 2020 - 15:37 - Güncelleme: 22 Kasım 2020 - 15:42

İstanbul'da geçtiğimiz yıl adeta şoke eden bir suçüstü yakalanma olayı ile gündeme gelen Fatma Ç. isimli kadının sokak hayvanlarını kesip yediği ortaya çıkmış ve Fatma Ç. son vukuatı olan bir köpeği kesmek üzereyken vatandaşlar tarafından yakalanmış ve yargılanarak tedavi edilmesine karar verilmişti. 6 ay psikolojik tedavi gören Fatma Ç. çıktıktan sonra aynı vahşete devam ettiği belirlendi. Fatma Ç'nin çantasından bir kedinin yüzülmüş derisi, bir de yavru kedi çıktı! Vahşi kadınla ilgili yeni bir son dakika kararı daha alındı.

SON DAKİKA HABERLERİ KÖPEK KESİP YERKEN YAKALANAN FATMA Ç. ŞİMDİ DE KEDİ YİYOR!

İstanbul'un ilçelerinden Tuzla'da, bir yıl önce sokakta yakaladığı köpeği kesip yiyen kadın, yine bir sokak hayvanıyla yakalandı. Geçtiğimiz yıl yargılanmasının ardından 6 ay tedavi gören ve aynı suçtan 5 ayrı kaydı bulunan kadının çantasından kesilmiş ve derisi yüzülmüş kedi yavrusu çıktı.

BİR VATANDAŞ SİYAH BİR POŞETLE GÖRÜP İHBAR ETTİ

İstanbul'un Tuzla ilçesine bağlı Aydınlı Mahallesi'nde bir grup genç, sokakta karşılaştıkları Fatma Ç. adlı kadının elindeki siyah poşetin içinde kestiği kedi olduğu iddiasıyla polise ihbarda bulundu.

BU KONUDA 5 SUÇ KAYDI VAR

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kadının elindeki siyah poşetin içinde kesilmiş ve derisi yüzülmüş halde bir yavru kediyle karşılaştı. Dosyasından edinilen son dakika detaylarına göre gözaltına alınan kadının 5199 Sayılı Hayvan Haklarını Koruma Kanunu'na Muhalefet" suçundan ötürü 5 suç kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

6 AY TEDAVİ GÖRDÜ AMA YİNE AYNI ŞEYİ YAPTI

Kadının, geçtiğimiz yıl da Tuzla'da bir köpeğin boğazını kesen ve çevredekilerin müdahalesinin ardından olay yerinden kaçarak uzaklaşan Fatma Ç. olduğu belirlendi.

Daha sonra gözaltına alınan Fatma Ç, Anadolu Adalet Sarayı'nda hâkim karşısına çıkarılmış, ardından Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmişti.

YENİDEN AKIL HASTANESİNE KALDIRILDI

Burada yaklaşık "Paranoid Şizofren" tanısıyla 6 ay psikolojik tedavi gördükten sonra serbest kalan Fatma Ç. yeniden akıl hastanesine kaldırıldı.

KÖPEĞİ ÖLDÜRMEK ÜZEREYKEN GÖRÜLMÜŞTÜ

Fatma Ç'nin Türkiye'de akıllara durgunluk veren ve gündeme gelmesine neden olan ilk olay stanbul Tuzla'da yaşanmıştı. Geçtiğimiz yıl iki yıldır sokak hayvanlarını kesip yediği belirlenen Fatma Ç. yine bir sokak köpeğinin boğazını kesmiş, yaralı hayvanın inlemeleri üzerine olay yerine gelen vatandaşları gören kadın kaçmıştı.

GÖZALTINA ALINARAK İLK TEDAVİSİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİ

Fatma Ç. polis ekiplerinin titiz çalışması sonucu Orhanlı Polis Karakolu ekibi tarafından gözaltına alındı.

"AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL" DENEREK TEDAVİ EDİLMİŞTİ AMA...

Polis ekiplerinin aklı dengesi yerinde olmadığı belirtilen Fatma Ç. ile birlikte vasisini de gözaltına aldığı öğrenilirken, İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nda hakim karşısına çıkarılan saldırgan, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi. (Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum