• Reklam

Sinan Ateş'e yapılan suikastin görüntüleri ortaya çıktı!

Türkiye, Sinan Ateş cinayetinin ardındaki sır perdesinin çözülmesini beklerken bu sabah saatlerinde gelen son dakika haberi bir anda gündem oldu. Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in vurulma anı ilk kez ortaya çıktı. Sinan Ateş'in Selman Bozkurt ve Ahmet Keçik ile yürürken yaklaşan suikastçi tarafından vurulduğu görülüyor.

Sinan Ateş'e yapılan suikastin görüntüleri ortaya çıktı!
14 Mayıs 2024 - 12:08 - Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 14:35
Aylar öncesinde "Beni öldürmeye karar vermişler ağabey" mesajı atan Sinan Ateş, 30 Aralık 2022'de başkentte silahlı saldırıda öldürüldü. İddianame 16 ay sonra hazırlandı, Türkiye geniş yankı uyandıran cinayeti konuşmaya devam etti. Son olarak çok konuşulacak o cinayet anının görüntüleri ortaya çıktı.

Sözcü TV'de yayınlanan görüntüler çok konuşulacak cinsten! Öldürülmesinden sonra cinayetiyle ilgili birçok iddia olan Sinan Ateş'in vurulma anı ilk kez yayınlandı.


 

PUSUDA BEKLEDİ

Ankara'da gerçekleşen suikastte katil, Sinan Ateş ve iki arkadaşının iki aracın arasına girmesini bekledi. Daha sonra hızlıca gelerek silahını ateşledi.Sinan Ateş, hayatını kaybederken arkadaşı Selman Bozkurt da yaralanmıştı.


 

WHATSAPP YAZIŞMASI GÜNDEM OLMUŞTUSinan Ateş'in öldürülmeden önce bir kişiyle mesajlaştığı ve bu mesajlaşma sırasında 'Beni öldürmek istiyorlar' dediği de ortaya çıkmıştı.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum