• Reklam

SF Trade şirketi, sektörde oyun kurucu olacak

Gaziemir Ege Serbest Bölgesi'nde deri ve teknik tekstil ürünleri alanında hizmet sunan SF Trade, 2023-2025 yılları arası büyüme stratejilerini ve 2023 yılı uygulanacak verimlilik ve sürdürülebilirlik hedeflerini içeren yol haritasını çizdi.

SF Trade şirketi, sektörde oyun kurucu olacak
28 Ocak 2023 - 10:52
Hem şirket içindeki hem de müşterilere yönelik süreçleri doğru yönetmek adına önemli kararlar aldıklarını dile getiren SF Trade Genel Müdürü Aylin Gözay, 2025'e kadar olan planlarında büyüme hedeflerini devam ettirdiklerini söyledi.

Büyüme trendinin yanı sıra çalışan memnuniyetine de önem verdiklerini vurgulayan Gözay, “Yıllardır, beyaz ve mavi yakalı tüm çalışanların memnuniyetini üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Great Place to Work (Mükemmel İşyeri) çalışmalarına başladığımız 2022 yılında bu sertifikayı almaya hak kazandığımızın mutluluğunu tüm kadromuzla paylaşmıştık. 2023 yılında da puanımızı daha da yükselterek daha iyi bir iş yeri olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

HEDEF BÜYÜTMEYE DEVAM EDİYORUZ...

Dünyada ve ülkemizde yükselen enflasyon ve artan rekabet koşullarıyla baş edebilmek için bazı adımlar attıklarını da kaydeden Aylin Gözay, “Ülke olarak artan maliyetlerle rekabet gücümüzü devam ettirebilmek adına değer yaratabilmemiz önemli. Daha katma değerli ürünlere yönelerek, müşteri beklentilerini analiz ederek, üretici olarak oyun kurucu pozisyonuna geçmeyi hedefliyoruz. Strateji toplantısında sürdürülebilir ekonomi için sürdürülebilir işletmeler kurmamız gerekliliği konusunu, üretim için sertleşen işçilik maliyetleri ve genel gider koşullarını, müşterilerin know how merkezi olma ve oyun kurucu pozisyonuna geçebilmek için 2023 yılında yapılması gerekenleri masaya yatırdık” ifadelerini kullandı.SF Trade olarak bu büyümede çalışanların yetkinliklerinin daha üst noktalara gelebilmeleri için örnek uygulamalara imza attıklarına dikkat çeken Gözay, şöyle devam etti:
“SF Trade olarak çalışanların daha üst noktalara gelebilmelerini istiyoruz. Öncelikle mevcut kaynakları daha verimli kullanmak için gerekli mavi yakadan beyaz yakaya tüm çalışan yetkinlikleri gözden geçirilmekte ve büyüme planları doğrultusunda tüm eğitim planları, yetkinlik ve kariyer haritaları yeniden oluşturulmaktadır. İyi ve tercih edilen bir şirket olmanın yanı sıra; sektörde, bölgede, ülkemizde ve dünyada daha iyi olabilmek ve sürdürülebilir bir büyüme için çalışmalarımızı sürdüreceğiz”


YORUMLAR

  • 0 Yorum