• Reklam

Seferihisar Belediye Başkanı Yetişkin: Bu son değil yenibaşlangıç

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri 2. tur oylamasında İzmir Seferihisar’da, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük destek verildi. Kılıçdaroğlu'nun oy oranı, yüzde 72.42’ye yükseldi. Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Bu son değil bir başlangıçtır” dedi.

Seferihisar Belediye Başkanı Yetişkin: Bu son değil yenibaşlangıç
29 Mayıs 2023 - 18:58
Cumhurbaşkanlığı seçimleri geride kalırken, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Seferihisar’da oylarını arttırması dikkat çekti. Seferihisar’daki seçim sonuçlarını değerlendiren Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, ’’Bu bir son değil aksine başlangıç. Seferihisar’da sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yüzde 72.42 oranında oy çıktı. Bu bize Seferihisar halkının değişim için ne kadar istekli olduğunu gösteriyor’’ dedi.

 “YÜRÜYÜŞÜMÜZ SÜRECEK”

14 Mayıs’ta yapılan ilk tur seçimlerine kıyasla, ikinci turda daha fazla seçmenin sandığa gittiğine belirten Başkan Yetişkin, Kılıçdaroğlu’nun oylarında da 3 puanlık bir artış olduğunu kaydetti. Yetişkin, “Bu yolun çok uzun olacağını biliyorduk. Elbette hedefimiz kazanmaktı. Fakat her şeye rağmen bu sonuç, hepimize umut vermeli. Sandığa giderek, demokrasiye sahip çıkan tüm Seferihisarlı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Demokrasiye sahip çıktık. Sosyal demokrasiye ve Cumhuriyetimize sahip çıkan halkımızla, Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde, aydınlık yarınlara yürümeye devam edeceğiz‘’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum