Dekolteli avukat
  • Reklam

Savcının odasında poz veren avukat hakkında suç duyurusu

Savcının odasında çektirdiği fotoğraflarla gündeme gelen avukat B.N.T. hakkında soruşturma başlatıldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Bu tür nahoş görüntülere yargımızda müsaade edilemez" diye konuştu.

Savcının odasında poz veren avukat hakkında suç duyurusu
14 Aralık 2023 - 16:13
Çağlayan Adliyesi'nde, bir savcının odasında çektirdiği dekolte fotoğrafla gündeme gelen ve sosyal medyada "dekolteli avukat" olarak bilinen B.N.T. hakkında soruşturma başlatıldı.

Adliyenin farklı noktalarında dekolteli pozlar veren B.N.T. son olarak savcının odasından yaptığı paylaşımda "Ben asla kaybetmem ya kazanırım, ya öğrenirim" ifadelerini kullanmıştı.Konu hakkında gazeteciler tarafından yöneltilen soruya yanıt veren  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, savcı hakkında soruşturma başlatıldığını, avukat hakkında ise suç duyurusunda bulunulduğunu söyledi.Görüntüleri tasvip etmediğini belirten Bakan Tunç, "Bu tür nahoş görüntülere, fotoğraflara kesinlikle yargımızda müsaade edilemez. Bu tür görüntülerle, yargının da yıpratılmasına müsaade edemeyiz." dedi.Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSK) olayda adı geçen savcının görev yerini değiştirdiği öğrenildi.YORUMLAR

  • 0 Yorum