• Reklam

Sadık Doğruer, saha çalışmalarına Kasapoğlu ile devam etti

Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer; saha çalışmalarına, önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı ve İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile devam ederken, Bergama’da yapılmakta olan projeleri yerinde inceleyerek vatandaşla bir araya geldi.

Sadık Doğruer, saha çalışmalarına Kasapoğlu ile devam etti
28 Mart 2024 - 12:27

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama'da çok önemli bir genç nüfus olduğunu belirterek “Çok önemli bir genç nüfusumuz var. Gençlerin bu şehri sevmek ve yaşamak için nedenleri olmalı. Sayın Bakanımızla çok önemli işlere imza atıldı ve atmaya devam edeceğiz. Her alanda, istihdamda, sanatta, sporda, kültür sanat etkinliklerinde ve yaşam standartlarında Bergama gençlerin gitmek için değil, gelmek için yol aradıkları şehir olacaktır.” dedi

Başkan Doğruer’in Bakırçay’a kazandırdığı bütün projelerdeki azim ve kararlılığına şahit olduğunu belirten Kasapoğlu “Sadık Başkan ile Bakırçay’da çok önemli işlere imza attık. Elbette Hakan Başkan ile başladığımız projeleri bitireceğimiz gibi, yeni dönemde üstüne koyarak, Bergama’nın Marka Şehir vizyonuna uygun bütün projeleri hayata geçirecek hizmetinizde olacağız.” dedi

Bergama’ya Yakışır Şehir Stadyumu, Gençlik Merkezi ve Tenis Kortları

 

Bergama’ya Şehir Stadyumu yapılacağının sözünü veren İzmir Milletvekili Kasapoğlu “Bergama’mızda yapımı devam eden Gençlik Merkezi’miz ve 14 Eylül Stadyumu için zamanında söz vermiştik ve tutuyoruz. Aynı şekilde Şehir Stadyumu için de çalışmalarımız devam edecek verdiğimiz sözü tutmaya devam edeceğiz. Gençlik Merkezi, tenis kortları ve basketbol sahalarını da Ağustos ayında tamamlayacağız.” dedi.

 

Bergamalı Sporseverler İçin Halı Saha ve Kapalı Spor Salonu

 

Spora ve tesisleşmeye büyük önem verdiklerini belirterek konuşmasını sürdüren Kasapoğlu “Hakan Başkan da Sadık Başkan da gençlerimiz ve sporseverler için yaptığı hizmetlerle bu alana verdiğimiz önemi ifade etmişlerdir. Bergama’da Sadık Doğruer’le, Hakan Koştu ile başlattığımız hizmetleri devam ettireceğimiz ve üzerine yenilerini ekleyeceğimizden şüpheniz olmasın. Bizim desteğimiz Sadık Başkanadır, sizin vereceğiniz destekler için de şimdiden teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kasapoğlu’nun Bergama ziyaretinde saha çalışması ve proje incelemelerine, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer ve Cumhur İttifakı Teşkilatı ve vatandaşlar eşlik etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum