• Reklam

Pınar Karşıyaka yeni sezonu kokteylle açtı

BASKETBOL Süper Ligi'nde sezona yenilenen kadrosuyla girmeye hazırlanan Pınar Karşıyaka, açılış kokteylinde bir araya geldi.

Pınar Karşıyaka yeni sezonu kokteylle açtı
24 Eylül 2022 - 15:59 - Güncelleme: 24 Eylül 2022 - 16:00

BASKETBOL Süper Ligi'nde sezona yenilenen kadrosuyla girmeye hazırlanan Pınar Karşıyaka, açılış kokteylinde bir araya geldi. Pınar Cup 2022 Turnuvası kapsamında KSK Fan Zone'da düzenlenen kokteyle Karşıyaka yönetimi, takımın isim sponsoru Yaşar Holding yöneticileri, Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Selim Çınar, Antrenör Ufuk Sarıca ve aileleri katıldı. Organizasyonda konuşma yapan Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, yeşil-kırmızılı kulübün basketbolda bir ekol olduğunu söyledi. Karşıyaka'nın Süper Lig'de kuruluşundan beri Fenerbahçe'yle birlikte hiç küme düşmeyen iki takımdan biri olduğunu belirten Büyükkarcı, şöyle konuştu:

"Bu yıl ligde 54'üncü yılımız. Ülkemizin ve Avrupa'nın kabul ettiği, saygı duyduğu gerçek bir basketbol ekolüyüz. Bu yolda 60 yıldan fazladır bize destek veren Yaşar Topluluğu'na, 25 yıldır Türkiye'de ve dünyada eşi benzeri olmayan şekilde aralıksız isim sponsorluğu yapmış tek şirket olan Pınar'a teşekkür ediyorum. Bizim bu yolda yürümemizdeki en büyük destekçilerimizden bir tanesi Pınar, diğeri de olmazsa olmazımız taraftarımızdır. Yenilenen kadromuz ile hem ulusal hem de uluslararası arenada başarılı bir sezon geçireceğimize inancımız tam."

DAĞHAN: "BU SENE BEKLENTİMİZ BÜYÜK"

Yaşar Holding Mali İşler ve Bütçe Kontrol Başkan Yardımcısı, Karşıyaka Yöneticisi Levent Dağhan ise, "Bu yıl Pınar Cup'ın 15'inci hazırlık turnuvası düzenleniyor. Yaşar Topluluğu olarak 60 yılı aşkın bir süredir Karşıyaka Spor Kulubü'ne desteklerimizi devam ettiriyoruz. Bir marka ile bir basketbol takımının kesintisiz 25 yıldır birlikteliğinde sağlanan istikrar başarıda çok büyük bir faktör. Bu sene de beklentimiz büyük. Pınar Karşıyaka her yıl olduğu gibi bu yıl da sezona iddialı bir şekilde başlayacak. Bu vesileyle teknik ekibimize, tüm oyuncularımıza ve idari ekibimize başarılar diliyor; çok iyi bir sezon olmasını temenni ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum