Oda-Borsa takımı 'iyilik' için koştu

  OMURİLİK felcinin tedavisine fon sağlamak için geçen 8 Mart'ta düzenlenen Wings for Life World Run 2022'nin Türkiye'deki lokasyonu İzmir'de koşan 'Oda Borsa İzmir' takımı katılımcıları, plaket ve madalya ile ödüllendirildi.

  Oda-Borsa takımı 'iyilik' için koştu
  20 Mayıs 2022 - 19:18 - Güncelleme: 20 Mayıs 2022 - 19:20

  İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası'ndan (İTB) toplam 60 çalışanın katıldığı 'Oda-Borsa Takımı Ödül Töreni' İzmir Ticaret Odası Meclis Salonu'nda gerçekleşti. Törenin açılış konuşmalarını İZTO Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa Tanyeri, İTB Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü ve EBSO Genel Sekreter Yardımcısı Ayşen Şahin yaptı. Oda-Borsa takımının çok güzel bir iyiliğe vesile olduğunu belirten İZTO Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa Tanyeri, "Wings For Life World Run projesi kardeş odaların ortaklığında çok güzel bir proje oldu. Başkanlarımız 'Kardeş Oda' kavramını sık sık dile getiriyor ve ortak projeler gerçekleştiriyor. Çalışanlarımızın arasında da çok güzel bir dostluk var. Wings For Life iyilik hareketi bütün dünyada büyük ilgi görüyor. İnanıyorum ki, sizler madalyalarınızı boynunuzda değil kalbinizde taşıyacaksınız. Çünkü iyilik inanılmaz derecede hızlı bulaşan bir şeydir" dedi.

  'HERKESİ TEBRİK EDİYORUM'

  EBSO Genel Sekreter Yardımcısı Ayşen Şahin, "Wings For Life World Run projesi hem yarattığı iyilik zinciri hem de 3 odanın arasındaki iş birliğine örnek olması açısından da çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi. Bu güzel amaç için birlikte olmaktan dolayı çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Oda-Borsa takımında yer alan herkese çok teşekkür ediyorum. Derece alan, almayan herkesi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

  'ODA VE BORSALAR BİRÇOK PROJEDE BERABER'

  İTB Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü ise "Böyle birlikteliklerin artmasını diliyorum. Siz koşamayanlar için koştunuz, bizler için de koştunuz. Önümüzdeki yıl hep birlikte koşmayı umuyoruz. Bu dönem birçok projede oda ve borsalar olarak beraberiz. Yönetim kurullarımız her şeyi birlikte yapma konusunda bizlere güç veriyor. Bu anlamda sizlerin çabası son derece kıymetliydi. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.

  Wings for Life Dünya Koşusu'nda Oda Borsa Takımı'nda erkeklerde Tolga Uğurel, kadınlarda Sibel Kartelli birinci, erkeklerde Murat Turmak, kadınlarda İslime Pınar Nacak ikinci,erkeklerde Zeki Erez, kadınlarda Aysu Kıran üçüncü, erkeklerde Birol Efe, kadınlarda Büşra Melisa Taşan dördüncü, erkeklerde Hitay Baran, kadınlarda Hilal Doğan beşinci oldu.

  Açılış konuşmalarının ardından madalya ve plaketlerini alan oda ve borsa takımı katılımcıları, kurumsal yardımseverlik adına Wings For Life World Run katılmaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.


  YORUMLAR

  • 0 Yorum