Nazilli pazarı esnafından Başkan Ömer Günel'e tam destek

  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Nazilli Pazarı esnafı ile bir araya geldi. Kuşadası Nazilli Halk Pazarı Derneği Başkanı İbrahim Şahin, son 5 yıl içerisinde tüm sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu belirterek “Başkanımız Ömer Günel, Nazili Pazarı esnafına verdiği tüm sözleri tuttu. Nazilli Pazarı esnafı olarak 31 Mart yerel seçimlerinde Ömer Başkanımıza desteğimiz tam” dedi.

  Nazilli pazarı esnafından Başkan Ömer Günel'e tam destek
  28 Şubat 2024 - 15:14

  Farklı kesimlerden hemşehrileri ile buluşmayı sürdüren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in adresi bu kez Kadıkalesi Mahallesi’nde bulunan Nazilli Pazarı oldu. Başkan Ömer Günel, Nazilli Pazarı ziyaretinde Kuşadası Nazilli Halk Pazarı Derneği Başkanı İbrahim Şahin tarafından karşılandı.
  Dernek üyeleri ile pazar esnafının büyük ilgi gösterdiği Başkan Ömer Günel, 5 yıl boyunca Nazilli Pazarını sık sık ziyaret ederek esnafın taleplerini dinlediğini belirterek “Göreve geldiğimizde Nazilli Pazarı’nın pek çok eksiği vardı. Tuvalet sorununun çözümünden ortak elektrik kullanımına son verilmesine kadar tüm sorunları çözdük. Dış cephede yaşanan sıkıntıları giderdik. Çatı yenilemesini de kısa süre içerisinde yapacağız” dedi.

  Nazilli Pazarı’nın geceleri de ışıl ışıl bir alan olarak hizmet verebilmesi için gece aydınlatması da yapacaklarını kaydeden Başkan Ömer Günel, otopark alanında ise asfalt çalışması gerçekleştireceklerini söyledi.  5 yılda Kuşadası’nı diğer turizm bölgeleri tarafından örnek alınan bir kent haline getirmeye başladıklarını ifade eden Başkan Ömer Günel “Yapılamaz denilenleri yapıyoruz ve kaynakları doğru kullanılırsa her şeyi yapmanın mümkün olduğunu gösteriyoruz. Ardımızda bıraktığımız 5 yılda yapılanlara bakarak önümüzdeki 5 yıl için de desteğinizi bekliyorum. Sizden bir oy kendim, bir oy da Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu için istiyorum” dedi.

  Kuşadası Nazilli Halk Pazarı Derneği Başkanı İbrahim Şahin ise, Nazilli Pazarı’nın uzun yıllardır yaşadığı pek çok sorunun Başkan Ömer Günel döneminde çözüldüğünü söyledi. Bugüne kadar kendilerine pek çok vaatte bulunulduğunu ancak yerine getirilmediğini ifade eden Dernek Başkanı İbrahim Şahin “2019 yılından itibaren sorunlarımız birer birer çözülmeye başladı. Başkanımız Ömer Günel, Nazili Pazarı esnafına verdiği tüm sözleri tuttu. Nazilli Pazarı esnafı olarak 31 Mart yerel seçimlerinde Ömer Başkanımıza desteğimiz tam” diyerek Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti. 


  YORUMLAR

  • 0 Yorum