• Reklam

Nankör, nereden geldiğini unutma

Oyuncu Hazal Kaya'nın Türk dizisi izlemediğini belirtmesinin ardından bir takipçisi, "Bıktık artık bu nankörlerden" dedi. Bunun üzerine Kaya, "Gidin stresinizi başka yerde atın" yanıtını verdi.

Nankör, nereden geldiğini unutma
26 Ocak 2023 - 17:53

Hazal Kaya, meslektaşı Ali Atay ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl kasım ayında oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına alan çift, şimdilerde ikinci bebekleri için gün sayıyor.

Son zamanlarda sık sık karnı burnunda pozlarıyla gündem olan Kaya, hayranlarından büyük beğeni topluyor.

Genç oyuncu bu kez, kendisine yöneltilen eleştirilerle adından söz ettirdi.

'Türk dizisi izlemiyorum'

NTV ekranlarında oyuncu Ceyda Düvenci'nin sunduğu Bambaşka Sohbetler programına katılan Kaya, samimi açıklamalarda bulundu. Düvenci'nin, "İzlediğin bir Türk dizisi var mı?" sorusuna yanıt veren Kaya'nın cevabı kadar mimikleri de tepki çekti. Hazal Kaya, "Yok, Selocuğum için bir Ömer dizisine baktım sadece.” yanıtını verdi.

"Bıktık artık bu nankörlerden"

Bunun üzerine sosyal medya kullanıcılarından da tepkiler art arda geldi. Bir takipçisi, Kaya'yı sert sözlerle eleştirerek şu ifadeleri kullandı:
"Sen kimsin acaba? Küçümsediğin şeyin parçası olarak bu millet sana para kazandırıyor! Bıktık artık bu nankörlerden, nereden geldiğini nereden para kazandığını unutup ülkesini küçümseyenlerden ve bunlara hala iş götürüp para kazandıran bizlerden! #HazalKaya sanırsın Elizabeth Taylor."

"Ağzımdan çıkan her kelimeyi her tepkiyi kontrol etmek zorunda değilim"

Eleştiriye ilk olarak, "Beybi sakin, 3 saate yakın dizi izlemek benim için çok zor sadece." sözleriyle yanıt veren Kaya, ardından uzun bir açıklama yaparak şu cümlelere yer verdi:
"Yıllarca “dizi oyuncusu” diye küçümsendiğimize dair açıklamalar yapıp bugün ulusal kanalda yayınlanan dizileri küçümsüyor olabilir miyim? Her hafta üç saat yayınlanan dizide oynamak da çalışmak da izlemek de zor. Zor yahu!
Rica ediyorum gidin stresinizi başka yerde atın. Ağzımdan çıkan her kelimeyi her tepkiyi kontrol etmek zorunda değilim, siz beni stres topu zannettiğiniz için de her an endişeyle ifade etmek istemiyorum kendimi. Nolur yeter ya!"


YORUMLAR

  • 0 Yorum