Mustafa Özuslu başkanvekilliği görevinden istifa etti!
  • Reklam

Mustafa Özuslu başkanvekilliği görevinden istifa etti!

CHP'den Bergama Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özuslu Büyükşehir Başkanvekilliği görevinden ayrıldığını duyurdu.

Mustafa Özuslu başkanvekilliği görevinden istifa etti!
21 Aralık 2023 - 09:08
Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Bergama Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özuslu Büyükşehir Başkanvekilliği görevinden ayrıldığını duyurdu. 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özuslu, Sayın başkanımız Tunç Soyer'in şahsıma tevdi ettiği ve 2019 Nisan ayından beri sürdürdüğüm onurlu İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği görevinden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım. Kendisi ile çalışmaktan onur duyduğum Tunç Soyer başkanımıza bana duymuş olduğu bu güvenden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca, yaklaşık 5 yıldır birlikte çalıştığım değerli çalışma ve yol arkadaşlarım; Evrim Şahin, Begüm Girgin, Çisem Gündüz Arabacı ve Yağmur Şahin, Veli Yalça, Hüseyin Öztürk’e ve başkanlık makamındaki tüm çalışma arkadaşlarıma ve Büyükşehir personeline çok teşekkür ederim. Onların hakkını asla ödeyemem. Başlamış olduğum Bergama Belediye Başkan Aday Adaylığı çalışmalarıma hız kesmeden devam ediyorum" ifadelerini kullandı. 


TUGAY'IN MESAİSİNDE YER ALMIŞTI 
Özuslu dün Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın Çarşı'da örgütle miting gibi buluşmasına katılarak dikkat çekmişti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum