MHP İzmir'de 9 ayrı bölgede kampanyayla partiye 9 bin üye kazandırıldı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı 9 ayrı kampanyayla 9 bin üyeye ulaştı. İl Başkanı Veysel Şahin, “Partimize olan teveccühün farkındaydık. Bu teveccüh Liderimize olan derin sevgi ve saygının göstergesi, Cumhuriyet değerlerimizin, Atatürk sevgimizin ve Büyük Türkiye Ülkümüzün hemşerilerimizde karşılık bulmasıdır” dedi.

  MHP İzmir'de 9 ayrı bölgede kampanyayla partiye 9 bin üye kazandırıldı
  29 Ocak 2023 - 16:45
  MHP İzmir İl Başkanlığının başlattığı üye kampanyası devam ediyor. MHP İzmir İl Başkanlığına ait resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlara göre dokuz etapta yapılan üyelik çalışmaları büyük katılımlara sahne oluyor.
  Çeşme, Kemalpaşa, Konak, Torbalı, Menemen, Menderes, Selçuk ve İl Başkanlığında yapılan üye katılım törenlerinde İyi Parti, Zafer Partisi ve CHP’den istifa ederek MHP’ye geçenlerin sayısı dokuz bine ulaştı. İl Başkanı Veysel Şahin konu ile ilgili yaptığı açıklamada partisinin yükselişinin Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin ilkeli ve Türkiye Merkezli siyaset anlayışından kaynaklandığını vurguladı. Şahin, “MHP yarım yüzyılı aşmış siyasi geçmişiyle, Cumhuriyet ilkelerimize olan inancın kalesi, Atatürk sevgi ve saygısının bayrağı ve tüm milli değerlerimizin buluştuğu kavşak noktası olmuştur. Genel Başkanımız ve partimiz bu noktada siyasi merkezin tam orta yerinde durmaktadır. Tabii ki hemşehrilerimiz buna değer veriyor ve gerekli teveccühü gösteriyor. Bunu zaten biliyoruz. Üyeliklerimizin artmasında da bunu gözle görmüş olduk” dedi.  Şahin: Bize güç verdiler

  Partisine katılanlar için “Hoşgeldiler, bize güç verdiler” diye konuşan İl Başkanı Şahin, “Partimize İP, ZP ve CHP’den istifa ederek gelen hemşehrilerimiz, sizi bağrımıza basıyor, aynı yolda yürümekten gurur duyuyoruz. Geldiğiniz yer hepimizin ortak değerlerinin, inanç ve fikirlerinin, umut ve dualarının buluştuğu yerdir. MHP Türkiye Cumhuriyetinin sarsılmaz kalesi, çocuklarımızın geleceği ve bizi buluşturan çatının adıdır. Hoş geldiniz, bize güç verdiniz” ifadelerini kullandı.

  MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye sunulacak

  Öte yandan alınan bilgilere göre MHP İzmir il teşkilatı geniş bir katılımla salı günü gerçekleştirilecek olan TBMM Grup toplantısına katılacak. İl Başkanı Şahin ilk dokuz etapta dokuz bin üyeye ulaştıklarının bilgisini MHP lideri Bahçeli’ye sunacak.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum