• Reklam

Marmaris, turizm fuarı World Travel Market Londra'da

Muğla'nın Marmaris ilçesi dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan 44. World Travel Market (WTM) Londra'ya katıldı. Marmaris, fuarda turizm bileşenlerinin katılımıyla oluşturulan stantta tanıtıldı. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da fuarda bizzat yer aldı.  

Marmaris, turizm fuarı World Travel Market Londra'da
08 Kasım 2023 - 17:35 - Güncelleme: 08 Kasım 2023 - 17:36

Dünya turizm pazarının en önemli destinasyonları ve firmalarının yer aldığı World Travel Market (WTM) Londra, 44'üncü kez kapılarını açtı. Seyahat profesyonellerinin buluştuğu ve iş anlaşmalarının yapıldığı fuarda Marmaris de yerini aldı. Marmaris Belediyesi, Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) ve Ticaret Odası işbirliğiyle oluşturulan stantta Marmaris'in tanıtımı yapıldı.
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, GETOB Başkanı Mustafa Deliveli, Marmaris Ticaret Odası temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk ve Marmarisli turizmciler, katılımcılara Marmaris'i anlattı. Fuarda birçok görüşme yapan Marmaris heyeti Jet2 Holidays, TUİ, Easy Jet gibi büyük acentelerle 2024 turizm sezonu planlamaları hakkında toplantılar yaptı.

MARMARİS'E İLGİ ARTIYOR

Fuarı değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 2024 için çalışmalara vakit kaybetmeden çalışmalara başladıklarını belirterek "Marmaris olarak ana pazarımız olan dünyanın sayılı turizm fuarları arasında yer alan WTM'de yerimizi aldık. Fuarda dünya turizmin nabzını tutuyor, Marmaris'imizi anlatıyoruz. Ayrıca ana pazarımız olan İngiltere'de önde gelen seyahat acenteleri, havayolu firmaları ve tur operatörleri ile görüşmeler yaparak gelecek sezona yönelik planlamalar yapıyoruz. İlk edindiğimiz izlenim Marmaris'e olan ilginin arttığı ve 2024'ün de çok iyi geçeceği yönünde" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum