• Reklam

Marmaris Belediyesi'nden kulüplere destek

Marmaris Belediyesi, ilçede faaliyet yürüten spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, "Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında Marmaris'in adını başarılarla duyuracaklarına eminim. Desteğimiz devam edecek" dedi.

Marmaris Belediyesi'nden kulüplere destek
31 Ekim 2023 - 12:17 - Güncelleme: 31 Ekim 2023 - 12:18

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, ilçedeki spor kulüplerinin yöneticilerini belediyede ağırladı. Marmaris Gençlik Spor A.Ş., Marmaris Gücü Spor, Bozburun Belediye Spor, Marmaris 1923 Spor, Marmaris Spor, Yeşil Marmaris Spor, Beldibi Spor, Selimiye Losta Spor kulüplerinin yöneticilerinin katıldığı ziyarette her kulüp ayrı ayrı hazırlanan destek paketleri de teslim edildi.

Burada yaptığı konuşmada tüm kulüplere gençliğe verdikleri emek için teşekkür eden Oktay, "Zor şartlarda büyük fedakarlıklarla çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla buluşturan kulüplerimiz büyük bir görevi yerine getiriyor. Ben Marmaris adına kendilerine teşekkür ediyorum. Onlarla yaptığımız görüşmeler neticesinde belirlenen eksikleri içeren yardım paketi hazırladık. Tüm kulüplerimize tek tek teslim ettik. Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında Marmaris'in adını başarılarla duyuracaklarına eminim. Desteğimiz devam edecek. Kendilerine yeni başlayan sezonda başarılar diliyor; ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Yolları açık olsun" dedi. Kulüp yöneticileri ise Oktay'a teşekkürlerini iletti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum