• Reklam

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nda 63 meclis üyesi belirlendi

MANİSA Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) meslek komitesi ve meclis üyeleri seçimleri yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Alanında gerçekleştirilen seçimlerde 24 meslek komitesinde 63 meclis üyesi belirlendi.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nda 63 meclis üyesi belirlendi
23 Ekim 2022 - 13:10 - Güncelleme: 23 Ekim 2022 - 13:10

Manisa TSO) meslek komitesi ve meclis üyeleri seçimleri Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Alanı'nda yapıldı. Oy verme işlemi saat 09.00'da başlayıp 17.00'da sona erdi. 3 bin 307 delegenin büyük bölümü sandık başına gitti. Seçimlerde 24 komitenin 15'inde tek, 9'unda çift liste yarıştı. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz'ın desteklediği sarı liste 24 komitenin 23'ününde kazanan taraf oldu.

Seçimlerin ardından açıklama yapan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, "Bu seçim bir anlamda geçtiğimiz 4 yılın bir imtihanı şeklindeydi. Üyelerimiz sağ olsunlar bizlere güvenip, teveccühlerini bir kez daha gösterdiler. Üyelerimizden adlığımız güçle hizmetlerimize devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde bu hizmetler daha da üst kalitede verilecektir. Burada 24 grupta seçim yapıldı. Bazı gruplarda çift liste olmasına rağmen gayet olumlu yarış içerisinde bir seçim gerçekleştirdik. Bu seçimin sonucunda biz kazandık demek yerine Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Manisa ekonomisi kazandı demek daha doğru olur.  Biz burada 24 meslek gurubun 23'ünü aldık. Diğer gurupta kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Hepimiz, birlikte yolumuza devam edeceğiz" dedi.(DHA)

YORUMLAR

  • 0 Yorum