• Reklam

Kuşadası'nda Asfalt seferberliği devam ediyor

Başkan Ömer Günel'in göreve geldiği 2019 yılından bu yana kente 933 milyon 702 bin TL'lik yatırımla 218 kilometre yeni yol kazandırarak rekora imza atan Kuşadası Belediyesi, üst yapıyı yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Camiatik Mahallesi'nin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor.

Kuşadası'nda Asfalt seferberliği devam ediyor
03 Şubat 2024 - 09:00
Başkan Ömer Günel'in göreve geldiği 2019 yılından bu yana kente 933 milyon 702 bin TL'lik yatırımla 218 kilometre yeni yol kazandırarak rekora imza atan Kuşadası Belediyesi, üst yapıyı yenileme çalışmalarını sürdürüyor.


Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Camiatik Mahallesi'nin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor.


Kuşadası Belediye Başkanı Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesiyle yenilenmeyen bölgesi kalmayan Kuşadası’nda hizmet her noktaya kesintisiz ulaşıyor. Üstyapı sorununu çözmek için sürdürdüğü çalışmalar kapsamında 5 yılda kente 218 kilometre uzunluğunda modern ve konforlu yollar kazandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ege ve Bayraklıdede mahallelerinden sonra şimdi de Camiatik Mahallesi'nin yollarını yeniliyor. Bu kapsamda ekiplerce Yedieylül İlkokulu'nun hemen önünde bulunan Güneş Sokak sıcak asfaltla kaplanıyor. Yaklaşık 3 bin 200 metrekarelik alanda yürütülen çalışma kısa süre içerisinde tamamlanacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum