Kuşadası Belediyesi
  • Reklam

Kuşadalılara Büyükşehir'den soğuk havada içleri ısıtan ikram

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Kuşadası Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde halka ve pazar esnafına çorba ikramında bulunuldu.

Kuşadalılara Büyükşehir'den soğuk havada içleri ısıtan ikram
22 Aralık 2023 - 14:58
Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Seyfi Seyhan Suvari ve Oğuzhan Turan tarafından yapılan sıcak çorba ikramı soğuk havada pazar alışverişine gelen Kuşadalıların ve esnafın içini ısıttı. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Aydın Büyükşehir Belediyesi, soğuk havalarda pazar müşterilerini ve esnafını unutmadı. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi Hizmet Ağı (AYBA) ekipleri tarafından sıcak bir ikramda bulunuldu.Kuşadası’nda güne erken başlayan kapalı pazar yeri esnafı ve müşterileri için cuma pazarı girişinde sıcak çorba dağıtan AYBA ekipleri, halka Başkan Çerçioğlu’nun selamlarını iletti. 
Ççorba ikramına Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turhan ve Seyfi Seyhan Suvari de katıldı. Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turhan ve Seyfi Seyhan Suvari AYBA personeli ile birlikte ikram aracından çorba dağıtımında bulundu. Sıcak çorba ile yüzleri gülümseyen vatandaşlar Başka Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum