• Reklam

Koku teşhisine AK Parti'den yanıt: Günaydın Soyer!

AK Parti İzmir İl Başkan Yarımcısı Dilaver Kişili, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in "Kokunun temeli Çiğli Arıtma Tesisi'ne yağmur suları ile pis suların birlikte verilmesi” açıklamasına ‘’Günaydın, Tunç Soyer!’’ diyerek tepki verdi.

Koku teşhisine AK Parti'den yanıt: Günaydın Soyer!
27 Haziran 2022 - 20:04
AK Parti İzmir İl Başkan Yarımcısı Dilaver Kişili, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in koku sorununa, ‘’Problemin temeli Çiğli Arıtma Tesisine yağmur suları ile pis suların birlikte verilmesi” yorumuna ‘’Günaydın, Tunç Soyer!’’ diyerek tepkisini gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya İl Başkanı Dilaver Kişili, şu ifadelere yer verdi; ‘’Günaydın, Tunç Soyer! Allah yardımcın olsun İzmir! Körfezin hâli, İzmir’in pis kokusu için aynı şeyi, ne zaman söylesek geçiştirdiler. Hatta, İl Başkanları Deniz Yücel; AK Partililere, yani bize; ‘Burunlarını atık su kanallarına uzatmasınlar’ diyecek kadar ileri gitmişti. İzmirliler bu kokuyu hiç almıyormuş gibi, bu korkunç kokunun nedenini bilmiyormuş gibi, Gediz’e kadar gittiler! Neymiş? Nafileymiş! Oyalamacaymış, kandırmacaymış… Yumurta kapıya dayandı, baktılar olmuyor; başladılar itiraf etmeye. Şirket kurmalar, kriz masası oluşturmalar. 2000’li yıllardan bu yana İzmir’i yönetiyorlar. Kendilerini kendilerine şikâyet ediyorlar! Geç olsun, güç olmasın demek isterdik ama; Soyer’in bu açıklamasıyla birlikte anlaşılan şu ki; ikna olmaları ve itirafları 3 yıl sürüyorsa, sorunu çözmelerine ömürleri yetmeyecek!’’

YORUMLAR

  • 0 Yorum