• Reklam

Kınık Belediyesi personeline ney dinletisi ve semazen gösterisi

İZMİR'in Kınık ilçesi belediyesi personel ve ailelerinin katıldığı iftar programı düzenledi. İftar programı ney dinletisi ve semazen gösterimi eşliğinde gerçekleştirildi.

Kınık Belediyesi personeline ney dinletisi ve semazen gösterisi
27 Mart 2023 - 10:41 - Güncelleme: 27 Mart 2023 - 10:42

Kınık Belediyesi tarafından Kınık Öğretmenevi'nde iftar programı düzenlendi. Programa Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve belediye personeliyle aileleri katıldı. Ramazan ayının ilk iftarını evde ailesiyle yaptıklarını, sonrasında ise yine tüm belediye çalışanlarıyla bir aile ortamında iftar yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, "Ramazan ayı nedeniyle Kınık Belediyesi ailesi olarak hep beraberiz. İnşallah bugün oruçlarımızı beraber açıp sağlıklı sıhhatli şekilde bayrama kavuşmayı Allah nasip eylesin. Ayrıca aramızdaki emekliliğe ayrılacak olan ve bugüne kadar emek vermiş tüm emekçilerimize teşekkür ediyor, emeklilik hayatlarında ağız tadı ve sağlık diliyorum" dedi.

Program boyunca ney dinletisi ve semazen gösterimi sunuldu. Emekli olan personellere plaket takdim eden Belediye Başkanı Sadık Doğruer, günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. (DHA)


YORUMLAR

  • 0 Yorum