• Reklam

Kınık Belediye Başkanı Doğruer, lise mezuniyet törenine katıldı

İZMİR'in Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi'nin mezuniyet törenine katılıp, öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. Doğruer, mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarı diledi.

Kınık Belediye Başkanı Doğruer, lise mezuniyet törenine katıldı
07 Haziran 2023 - 13:10 - Güncelleme: 07 Haziran 2023 - 13:11

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı kapsamında mezun olan öğrenciler için Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi tarafından Kınık Belediyesi Sosyal Tesisi olan Aquapark ve Düğün Salonu'nda düzenlenen mezuniyet törenine katılım sağladı.
Törende Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer'e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu, İlçe Gençlik Spor Müdürü Mustafa Çelik, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fatih Sakin ve Kınık Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezi (SAYEM) öğretmenleri eşlik etti. Törende öğrencilerle bir araya gelen Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, mezun öğrencilerin heyecanlarını paylaştı. Gerçekleştirilen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Okul Müdürü Mehmet Karaduman açılış konuşmalarını yaptı. Program, Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi'nin tanıtım videosunun gösterimi, halk oyunları gösterisi, bayrak ve flama devir teslimi, okul birincisinin mezuniyet kütüğüne plaket çakması, mezuniyet pastasının kesilmesi ve mezun olan tüm öğrencilere mezuniyet belgeleriyle birlikte hediyelerinin takdim edilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu. Doğruer, mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarı ve mutluluklar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum