Kılıçdaroğlu'na oy vermek içimden gelmiyor

İsmail Küçükkaya, Muharrem İnce ile görüşen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın, Muharrem İnce'nin kendilerine 'Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklemek içimden gelmiyor' dediğini aktardı.

Kılıçdaroğlu'na oy vermek içimden gelmiyor
26 Mayıs 2023 - 12:22
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile yakın ilişkisi olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın da aralarında bulunduğu bir heyet, ikna için Muharrem İnce'ye gönderildi.
Gazeteci İsmail Küçükkaya, bu kapsamda kendisine Karalar tarafından verilen bilgileri paylaştı. Küçükkaya, Karalar'ın İnce'den Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ gibi bir açıklama yapmasını istediğini aktardı.

"Beni hasta ettiler"
Küçükkaya ziyareti şöyle anlattı:
"Dün Zeydan Karalar aradı beni. O sırada Muharrem İnce’ye gidiyorlardı. Bilgi vereyim dedi ama sende kalsın dedi. Sonra ben onu bir daha aradım. Ne oldu dedim Muharrem İnce meselesi. Ona anlattık anlattık 'Ben hastayım, annem hasta. Beni hasta ettiler mahvoldum ben' dedi.

"Destek vermek içimden gelmiyor"
Zeydan Başkan da demiş ki 'Senin getireceğin oy belki yarımdır belki azdır geçtim. Sen Ümit Özdağ benzeri bir açıklama yaparsan küstürdüğün, hayal kırıklığına uğrattığın kitle ile barışabilirsin.'
Muharrem İnce de demiş ki, aynen Zeydan Karalar’dan duyduğum gibi aktarıyorum; ‘İçimden gelmiyor.'"

YORUMLAR

  • 0 Yorum