• Reklam

Kalfaoğlu, Buca Belediye Başkanlığı için aday adaylığını resmen açıkladı

Buca Belediye Başkanlığı aday adaylığı için AK Parti Buca İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Avukat Hakan Kalfaoğlu, AK Parti İzmir İl Başkanlığı’na çok sayıda STK üyesi, meclis üyeleri ve Partilerin katılımı ile resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Kalfaoğlu, Buca Belediye Başkanlığı için aday adaylığını resmen açıkladı
22 Kasım 2023 - 17:55
3 yıllık İlçe başkanlığı döneminde yıllardan beri çözülemeyen sorunların çözülmesi ve çok sayıda projenin Buca’ya kazandırılmasına katkısı olan Avukat Hakan Kalfaoğlu, başvuru sonrasında kendisini desteklemeye gelen partililere seslendi.

AK Parti Buca Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptıklarını ifade eden Hakan Kalfaoğlu, “Bizleri yalnız bırakmayan, dualarını esirgemeyen tüm Bucalı hemşehrilerimize, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine ve üyelerine, önceki dönem ilçe başkanlarımıza, meclis üyelerimize, dava ve yol arkadaşlarımıza selam ve saygılarımı sunuyorum. İnşallah, hep birlikte Buca’nın makus kaderini değiştireceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiriyle Buca’mızı  bizlere yakışmayan hale getirenlerin elinden tekrar geri almaya hazırız" diye konuştu. Kalfaoğlu "Buca'da 3 yılda yapılamaz denilenleri yaptık çok şükür. Şimdi inşallah Buca'mızda değişmez denilenleri değiştirmek için yola çıkıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum