• Reklam

İzmir Milli Eğitim'in acı günü

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü'nde şube müdürü olarak görev yapan eğitimci Ali İnce vefat etti.

İzmir Milli Eğitim'in acı günü
28 Şubat 2024 - 09:20
Uzun süredir amansız hastalıkla boğuşan ve hastanede yatan İzmir İl Milli Eğitim şube müdürü Ali İNCE sabaha karşı hayata gözlerini yumdu.

Ali İNCE’nin cenazesi bugün Buca İnönü Mahallesi bağlı merkez camisin de kılınacak ikindi namazına müteakip Buca kaynaklar mezarlığına defnedilecektir.

İncenin vefat haberini alan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi bir taziye mesajı yayınladı.Yahşi yayınladığı mesajda şunları dile getirdi, "Değerli çalışma arkadaşımız İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ali İnce Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi başta olmak üzere tüm yakınlarına ve eğitim ailemize başsağlığı dilerim" dedi.

Ali İnce Kimdir?
Aslen Çanakkaleli olup İzmir’de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini İzmir’de tamamladı. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Eğitim alanında öğretmen olarak 2003 yılında başladığı kariyeri, sırasıyla müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı, okul müdürlüğü, şube müdürlüğü, görevleri ile devam etti.2018 yılından beri İzmir İl MEM şube Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum