İzmir’in sporcuları kente madalyalarla döndü
  • Reklam

İzmir'in sporcuları kente madalyalarla döndü

Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Buz Pateni Şampiyonası’na katılan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün artistik buz pateni sporcuları kente madalyalarla döndü.

İzmir'in sporcuları kente madalyalarla döndü
20 Aralık 2023 - 09:47
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün artistik buz pateni sporcuları Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Buz Pateni Şampiyonası’ndan madalyalarla döndü. Kocaeli Olimpik Buz Sporları Salonu’nda 15-17 Aralık tarihlerinde düzenlenen organizasyona, 19 kulüp ve 2 ferdi bölgeden olmak üzere toplam 87 sporcu katıldı.Turnuva Advanced Novice erkekler kategorisinde İzmir temsilcilerinden Batu Tasasız ve kadınlar kategorisinde Deniz Tarım tüm rakiplerini geçerek kürsünün zirvesine çıktı.

Intermediate Novice kadınlar kategorisinde sporcu Duru Çimen gümüş madalyanın sahibi olurken, Gökçe Doğa Sezgi ise bronz madalya kazandı. Junior kadınlar kategorisinde ise Derya Taygan üçüncülük kürsüsüne çıkma başarısı gösterdi.Antrenörler Gamze Güner ve Zeynep Yiğit’in katıldığı şampiyonada Rüzgar Bostancı 4, Elif Uğural 6, Nehir Alan 8, Ezgi Özer 9, Selin Uğural 10 ve Defne Günce Kılıç ise 14'üncülük elde etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum