İzmir'de daire fiyatına fabrika! İcradan satılık

Torbalı’da organize sanayi bölgesinde bulunan sünger hasta yatağı, yastık fabrikası ve 5 bin metrekare büyüklüğündeki arazi 9.6 milyondan satışa çıkarıldı.

İzmir'de daire fiyatına fabrika! İcradan satılık
23 Kasım 2022 - 13:48
Torbalı İcra Dairesi, Yazıbaşı Mahallesi’nde yer alan organize sanayi bölgesinde bir fabrikayı arazisi ile birlikte satışa çıkardığını duyurdu.

İlan.Gov.Tr’de yer alan bilgilere göre, Sazyolu Caddesi üzerinde bulunan SPM Sünger Plastik Materyalleri fabrikası için açık arttırma yapacağını duyurdu. İcra Dairesi’nin fabrika binası, yemekhane, trafo ve arazi için toplamda 9 milyon 600 bin TL bedel belirlemesi dikkat çekti.

Tapuda 3390 numaralı parsel olarak kayıtlı 4 bin 842 metrekare büyüklüğündeki arazi Yazıbaşı mahallesi 2.Etap 1/1000 ölçekli uygulama imar planında ‘Sanayi Alanı’ bölgesinde yer alıyor. 0,40 emsal hakkı bulunan parselin yükseklik sınırı ise ‘teknoloji gereği’ olarak belirlenmiş.Anti decubitus şilteler, posizyonlama yastıkları, tekerlekli sandalye minderi, sedye minderleri, kişiye özel ev yatakları, boyun yastıkları izolasyon piramitleri üreten fabrika üzerinde 7 tane haciz işlemi bulunuyor. Açık arttırma 9 Ocak günü saat 10:00’da Torbalı Adalet Sarayı Mezat Salonu’nda yapılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum