• Reklam

iPhone kuyruğu

Eskişehir'de bir mağazanın iPhone modellerinde yaptığı özel indirim için uzun kuyruklar oluştu.

iPhone kuyruğu
10 Eylül 2022 - 17:34

Eskişehir'deki AVM'de iPhone satan mağazada indirim uygulanacağını duyan vatandaşlar, kapıda sıra oldu.

Yüzlerce kişi ürünlere sahip olmak için uzun kuyruklar oluşturdu.

Mağaza açılışından 12 saat önce kamp sandalyesini ve yiyeceklerini alan vatandaşlar alışveriş merkezi kapısında bekledi.

İndirimli ürünlerin gözdesi ise son çıkan model oldu.

Kapısında dün akşam 19.30’dan beri bekleyerek indirimli cep telefonu almak isteyenlerin sayısının oldukça yüksek olduğu mağazada, 18 bin liralık telefon 14 bin liraya satıldı.

Dün gece saat 23.00’dan beri alışveriş merkezi kapısında bekleyen Yusuf Üner, kampanyayı duyunca hemen geldiğini söyledi.

"Sıranın sonuna kadar telefon yetişeceğini sanmıyorum"

Telefona ihtiyacı olduğu için sırada beklediğini dile getiren Üner, “Açılışa özel kampanya varmış. O yüzden geldim. Dün gece saat 23.00’de sıraya girdim. Yani 10 saati gecik bir süredir bekliyorum. Benim telefona ihtiyacım vardı. Kampanyayı duyunca da hemen geldim. Zaten telefon şu an bitti. Fiyatları arttırıp satmaya başladılar. Kesinlikle sıranın sonuna kadar yetişeceğini düşünmüyorum.” diye konuştu.

İHA'ya annesine telefon almak için sabahtan kuyruğa girdiğini söyleyen Gizem Tölü, sırası geldiği için mutlu olduğunu belirtti.

"Allah bize de nasip etti"

Kuyruğun arkasında bekleyenler için stokların tükendiğini söyleyen Tölü, “Sabah 8’de sıraya girdik ve sonunda zafer nidaları yükseldi. Çünkü sıranın geleceğinden umutsuzduk. Sıra köşeden dönmeyecek diye çok korkmuştuk. Annem, köşeyi dönersek alabileceğimizi söyledi. Sonunda aldık. Telefonu alınca sarıldık ve öpüştük. Stoklarla sınırlı olduğu için kart veriyorlar” ifadelerini kullanırken, anne Hacer Tölü ise, “İnternette gördük indirim olacağını, telefon için bekliyoruz. Allah bize de nasip etti, alabildik. Biz saat 8’den beri bekliyoruz. İnsanlar gelip beklemiş burada, keşke herkes alabilseydi.” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum