• Reklam

İbrahim Tatlıses'e 'kasa boşaltma' yanıtı geldi

İbrahim Tatlıses, "Vurulduğumda kasayı boşalttı" iddiasında bulundu. Oğlu Ahmet Tatlıses, "Kendisini rencide etmek istemiyorum" dedi.

İbrahim Tatlıses'e 'kasa boşaltma' yanıtı geldi
22 Haziran 2022 - 20:20 - Güncelleme: 22 Haziran 2022 - 20:30
İbrahim Tatlıses büyük oğlu Ahmet Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara hakkında açıklamalarda bulundu. Ahmet Tatlıses annesine 'kara peçeli' diyen babası İbrahim Tatlıses'in sözleri sonrası açıklama yaparak "Kendisinin akıl sağlığıyla ilgili şüphelerim artmıştır" dedi.

İbrahim Tatlıses'in oğlu ayrıca annesini de savunarak "Hiç kimse benim annemi 'kara peçeli' diyerek aşağılayamaz" ifadelerini kullandı. 

Sosyal medya hesabından "Kamuoyunun dikkatine" başlıklı bir paylaşım yapan Ahmet Tatlıses,"Her ne kadar aile mevzularından bahsetmek istemesem ve bugüne kadar bu konularda açıklama yapmaya mesafeli dursam da İbrahim Tatlıses'in benim, annem ve ailem ile ilgili yaptığı açıklamalar korkunç, akıl almaz ve gerçeği yansıtmayan iftiralara döndüğü için açıklama yapmam zaruri hale gelmiştir" dedi.

Tatlıses'in şirket kasasını boşaltmadığını, babasından hiç dükkan almadığını savunan ve iş yerlerini kapatma kararının perde arkasını anlatan İbrahim Tatlıses'in oğlu şu açıklamayı yaptı:

"Kendisi vurulduğu dönemde beni kasasını boşaltmak ile suçlamıştır. İbrahim Tatlıses'in başına bu elim olay geldiğinde ben ameliyat ve tedavi sürecinde İstanbul hatta Almanya'da dahi devamlı hastanedeydim. Evinin de bulunduğu şirkete bir kez gittim, muhasebecisi eşliğinde bende anahtarı dahi bulunmayan evi ve kasası açıldı, sayım yapıldı. Varlıkları muhasebecisi, şirket müdürü ve şirket çalışanları eşliğinde raporlanarak imzalandı. Buna o dönem herkes şahittir. Bir diğer bahsi geçen olay kendisinin 'Yedi dükkan verdim, hepsini batırdı' söylemiyle ilgilidir. Mecidiyeköy'de 2000'lerin başında bir dükkan açtım, kendisi franchise sistemini Türkiye çapında iptal etti. İşlerimizin bozulmasıyla kapattık. Yine bu olaydan yıllar sonra bir AVM'de gıda üzerine dükkan açtım, yıllar sonra AVM'nin yüksek kira maliyetleri üzerine devrettim. İş hayatı normları içinde gerçekleşen bu hadiseleri 'Ben yaptım, batırdı' gibi aksettirmesini rahatsızlığına veriyorum. Nitekim kendisi benim yüzümden bir zarara uğramamıştır ve benim yıllardır süren kendi imkanlarımla sürdürdüğüm iş hayatım devam etmektedir. Bugüne kadar kendisi bana bir ev dahi vermemiştir ama bana ihtiyaç duyduğu her an gözüm kapalı canımı ortaya koymuşumdur."

'KİMSE ANNEME YILAN DİYEMEZ'

Ahmet Tatlıses, 'Sevgilim Gülçin Karakaya ile ayırmak için büyü yaptılar' iddiası ve annesi Adalet Sara ile ilgili olarak ise "Değil annem kim olursa olsun dini inanışlarından ötürü kendi hür iradesiyle seçtiği kıyafet üzerinden birinin aşağılanmasına göz yumamam. Benim annem kendi halinde, eşrafında herkesin saygı duyduğu eski bir devlet memuru ve namuslu bir kadındır. Domuz yağı sürdüler, sevgilime büyü yaptılar, bizi ayırdılar' gibi ardı arkası kesilmez, korkunç, utanç verici iftiraları asla kabul etmiyorum ve milyonların önünde 'Büyü yaptılar, domuz yağı sürdüler' gibi açıklamalarıyla kendisinin akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum