• Reklam

Hamza Dağ Urla'da engelli öğrencilerle bir araya geldi

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Urla’da ziyaret ettiği Kızılay Engelsiz Urla şubesinde öğrencilerle bir araya geldi. Dağ, renkli ve keyifli anların yaşandığı ziyarette, şarkı söyleyen öğrencilere eşlik etti. 

Hamza Dağ Urla'da engelli öğrencilerle bir araya geldi
26 Şubat 2024 - 16:17
Hamza Dağ, beraberindeki Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Adnan Öztekin ve AK Parti Buca İlçe Başkanı İbrahim Şengöz ile TÜGVA öncülüğündeki 64 amatör spor kulübünün katıldığı ‘Şehitler Futbol Turnuvası’nın açılış maçına katıldı.Burada genç ve çocuk kategorisi ile bir araya gelen Dağ, onlara spor ve dersler konusunda uyarıda bulundu. Renkli görüntülerin olduğu anlarda Dağ, penaltı atışı da gerçekleştirdi.

 

HAMZA DAĞ URLA’DA 

Hamza Dağ’ın bir sonraki durağı Urla oldu. Burada ilk olarak Kızılay Engelsiz Urla şubesini ziyaret edem Dağ, engelli öğrencilerle bir araya geldi. Hamza Dağ’a Cumhur İttifakı Urla Belediye Başkan Adayı Tarkan Bakırlı, İzmir Kızılay Başkanı Kerem Baykalmış, Kızılay Engelsiz Urla şubesi Başkanı Nurgül Saltık, AKParti Urla İlçe Başkanı Ömer Tiryaki ve MHP Urla İlçe Başkanı Tercan Ayhan eşlik etti. DAĞ VE ÖĞRENCİLERİN KEYİFLİ ANLARI 

Hamza Dağ ve beraberindekiler, ‘Hayata Bağlan Projesi’ kapsamında Kızılay Urla şubesinde eğitim gören engelli öğrenciler ile sohbet etti. Hamza Dağ’ı karşılarında görünce mutlu öğrenciler, sarılarak mutluluklarını dile getirdiler. Öğrenciler daha sonra enstrüman eşliğinde, sırayla şarkı söyleyip eğlenceli dakikalar geçirdiler. Hamza Dağ ise öğrenciler şarkı söylerken onlara eşlik etti. Dağ ve beraberindekiler daha sonra Urla Meydanı civarındaki esnafı ziyaret ederek, onların taleplerini dinledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum