• Reklam

Hamza Dağ, seçim mesaisine hız kesmeden devam ediyor

İzmir Büyükşehir Adayı Hamza Dağ, haftaya Balçova ve Narlıdere programları ile başladı.

Hamza Dağ, seçim mesaisine hız kesmeden devam ediyor
29 Ocak 2024 - 17:17 - Güncelleme: 29 Ocak 2024 - 17:32
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, yeni haftaya, Balçova ve Narlıdere’de gerçekleştirdiği yoğun ziyaret programlarıyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Dağ, Balçova Ata Caddesi'nde başladığı ziyaretlerine, esnaflarla samimi sohbetler gerçekleştirerek ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek devam etti. Dağ, Balçova Ata Caddesi esnafını ziyaret ederek iş yerlerini tek tek dolaştı. Esnaflarla sıcak diyaloglar kurdu ve onların talep ve beklentilerini dinleyerek not aldı. İzmir'in ekonomik canlılığı için esnafın güçlendirilmesi ve desteklenmesi konusundaki kararlılığını vurgulayan Dağ, "İzmir'i hep birlikte daha güzel yarınlara taşıyacağız" dedi.


İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Balçova'daki ziyaretlerinin ardından Narlıdere Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşayan çınarlarla bir araya geldi. Huzurevi sakinleriyle samimi bir atmosferde sohbet eden Dağ, onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinledi. Yaşlıların sosyal hayata daha fazla dahil edilmesi ve yaşam kalitelerinin artırılması için projelerini paylaşan Dağ, "Her yaştan İzmirliye hizmet etmek için buradayız" dedi.

LANSMAN TARİHİ BELLİ OLDU

Öte yandan, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ'ın projelerini açıklayacağı lansman tarihi ise 13 Şubat olarak belirlendi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum